Łukasz Wojtusik - rozmowy dwustronne

Podcasty Łukasz Wojtusik - rozmowy dwustronne

Rozmawiać lubię, słuchać jeszcze bardziej. Dopytuję, ponieważ ciekawi mnie świat. Nasze spotkania to najczęściej - ROZMOWY DWUSTRONNE. Znajdziecie tu wszystkie dyskusje, w których byłem jedną ze stron: fragmenty nagrań, wywiadów, spotkań na festiwalach i w radiowym studio. A jeśli chcecie być na bieżąco - słuchajcie Śniadania Mistrzów w RMF CLASSIC, którego jestem gospodarzem.

Wybrany odcinek podcastu:
Martyna Bulińska i Anna Maria Pieczyńska opowiadają o tym co już jesienią 2023 roku zobaczymy na wystawie "Wawel Podziemny"

Martyna Bulińska i Anna Maria Pieczyńska opowiadają o tym co już jesienią 2023 roku zobaczymy na wystawie "Wawel Podziemny"

Wawel podziemny - to tytuł wystawy, do otwarcia której przygotowują się muzealnicy na Zamku Królewskim na Wawelu. Nowa trasa stała pod wschodnim skrzydłem zamku ma być wycieczką przez historię powstania królewskiej rezydencji. Ale nie tylko - co jest najtrudniejsze w pracy w podziemiach? Na co trzeba uważać? Jak dostosowuje się piwnice zamkowe do tego byśmy mogli do nich wejść - o tym rozmawiam ze specjalistkami : Martyną Bulińską, konserwatorką architektury zamku królewskiego na Wawelu i Anną Marią Pieczyńską - koordynatorką projektów "Wawel Podziemny", kierownikiem projektów inwestycyjnych.

Wszystkie odcinki podcastu:
Inne Podcasty RMF Classic:
Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic