Śniadanie Mistrzów

Słuchaj już dzisiaj (od 07:00 do 10:00)
Zaprasza: Michał Matus

„Śniadanie Mistrzów” w RMF Classic – więcej informacji i komentarzy – to poranek dla ludzi z apetytem na wiedzę o świecie.

„Śniadanie Mistrzów” z dodatkowymi skrótami Faktów RMF Classic w połowie każdej godziny sprawia, że przez cały poranek jesteście najlepiej poinformowani.

Jest też „Datownik historyczny Macieja Korkucia” – pozycja, w której krakowski historyk przypomina mniej znane wydarzenia, mające jednak znaczący wpływ na losy Polski i świata.

„Otwartym tekstem” mówi dziennikarz Marcin Borowski, który przedstawia subiektywny przegląd codziennej prasy poszerzony o autorski komentarz.

Są również korespondencje z zagranicznych stolic.  W cyklu „Czym żyje ulica w…?” odpowiedź na to pytanie słyszymy w relacjach z ulic – Waszyngtonu, Paryża, Londynu, Moskwy i Brukseli.

W każdy wtorek i czwartek prof. Ryszard Tadeusiewicz tłumaczy nowinki ze świata techniki i opowiada o epokowych naukowych odkryciach w popularnonaukowych felietonach "Technika dla laika".

Co piątek mamy dla was propozycję na weekendową wycieczkę - rowerowe szlaki  co tydzień proponuje Albin Marciniak z Klubu Podróżników Śródziemie i co piątek Marta Kubala opowiada o najważniejszych wydarzeniach z rynku sztuki.

W poniedziałek, środę i piątek serwujemy też Danie do myślenia - czyli rozmowę o kulturze, nauce, zdrowiu lub psychologii.

 Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 10:00!

 

 

W Śniadaniu mistrzów poruszaliśmy temat dotyczący bezpieczeństwa w sieci. Tutaj możecie posłuchać więcej o tym jak tworzyć bezpieczne hasła. Opowiada Piotr Konieczny, Szef Zespołu Bezpieczeństwa w firmie niebezpiecznik.pl/

 Jak tworzyć hasła i dbać o bezpieczeństwo w sieci? - cz.1

Posłuchaj

Jak tworzyć hasła i dbać o bezpieczeństwo w sieci? - cz.2

Posłuchaj

 

 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic