Zabierz RMF Classic na wakacje! Rusza letnia promocja!

„Summer Nights” z filmowej wersji musicalu „Grease”. A może „Fernando” z repertuaru zespołu ABBA prosto z filmu „Mamma mia”? A do tego „Kokomo” z filmu „Cocktail” od The Beach Boys! Między innymi takich letnich przebojów możesz posłuchać wszędzie, gdzie chcesz w czasie nadchodzących wakacji. A to wszystko dzięki nowej wersji aplikacji RMF Classic z dostępem do RMF Classic+, czyli naszej nowej, unikatowej platformy radiowej. Ale to nie wszystko. Dla miłośników najpiękniejszej muzyki filmowej oraz wszystkich… letników i urlopowiczów przygotowaliśmy specjalną promocję: dostęp do RMF Classic+ kupisz aż 40% taniej.

Zabierz RMF Classic na wakacje! Rusza letnia promocja!

Lato trwa w najlepsze, a wakacje właśnie się rozpoczynają. A gdyby tak słuchać największych przebojów muzyki filmowej, leżąc na plaży w Sopocie lub odpoczywając na podhalańskich łąkach? Teraz to proste! Zainstaluj nową wersję aplikacji RMF Classic, dzięki której letnie kawałki, hity muzyki klasycznej oraz najpiękniejsze piosenki filmowe i ballady możesz mieć zawsze przy sobie.

Aplikacja daje także dostęp do RMF Classic+, czyli naszej nowej, unikatowej platformy radiowej, dzięki której możesz słuchać jeszcze większej dawki muzyki zamiast reklam. Od poniedziałku do piątku od 13.00 do 16.00 możesz zdecydować, z jaką muzyką spędzisz wakacje, a do wyboru: muzyka filmowa, piosenki filmowe, ballady lub muzyka klasyczna (powtórki audycji prowadzonych przez dziennikarzy Grupy RMF zawsze o 20.00).

Jednak RMF Classic+ to o wiele, wiele więcej – to także Plusomat, czyli system benefitów dla subskrybentek i subskrybentów (do zdobycia m.in. zaproszenia na koncerty takich gwiazd jak Harry Styles, Sting czy Coldplay) oraz podcasty premium.

Tylko do 31 lipca 2022 r. trwa wakacyjna promocja, dzięki której dostęp do RMF Classic+ możesz kupić aż 40% taniej.

Jak możesz skorzystać z promocji?

  1. Wejdź na stronę RMF Classic+
  2. Wybierz specjalną ofertę -40% na zakup dostępu jednorazowego na 3-, 6- lub 12-miesięcy
  3. Zaloguj się do platformy i ściągnij aplikację RMF Classic
  4. Ciesz się najpiękniejsza muzyką filmową wszędzie gdzie chcesz w czasie tego lata

Uwaga: oferta dotyczy zakupu dostępów jednorazowych na określony czas.

Zabierz RMF Classic na wakacje!

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic
Ankieta RMF Classic