Podwójne zaproszenia na koncert Eda Sheerana już w Plusomacie RMF Classic+

Brytyjski piosenkarz, gitarzysta, producent, aktor i autor tekstów wystąpi w czwartek, 25 sierpnia na PGE Narodowym w ramach trasy "+ - = ÷ x Tour" (wymawiane „The Mathematics Tour”). Specjalnie dla subskrybentek i subskrybentów RMF Classic+ przygotowaliśmy pulę biletów, którą można zdobyć w Plusomacie.

Podwójne zaproszenia na koncert Eda Sheerana już w Plusomacie RMF Classic+

Bilety na koncerty urodzonego w Halifaksie artysty rozchodzą się jak cieple bułeczki. Ed Sheeran jest twórcą wielowątkowym – pisze teksty, gra na gitarze, występuje na całym świecie oraz pojawia się w filmach i serialach. Jego trasa koncertowa „+ - = ÷ x Tour” (wymawiane „The Mathematics Tour”) od kwietnia do września jest realizowana na największych europejskich stadionach i w halach widowiskowo-sportowych. Dwa z koncertów zaplanowano na warszawskim PGE Narodowym. Na wydarzenie, które odbędzie 25  sierpnia 2022 roku, przygotowaliśmy specjalną pulę biletów, dostępną w Plusomacie RMF Classic+.

Ed Sheeran w latach 2017 – 2019 był w niemal niekończącej się trasie koncertowej, która nie tylko przyniosła spektakularne zyski, ale przede wszystkim zjednoczyła wokół niego wierne grono fanów. Intensywna promocja singli oraz koncerty sprawiły, że stał się pierwszym brytyjskim artystą, który nieprzerwanie przez 52 tygodnie był na pierwszym miejscu oficjalnej listy hitów w Wielkiej Brytanii.

Warto także pamiętać, że Ed pojawia się regularnie na większym i mniejszym ekranie. Widzieliśmy go przecież w „Grze o tron”, a w trzeciej części „Bridget Jones” zagrał sam siebie w roli epizodycznej – mówi Tomasz Szuchta, subscription manager RMF Classic+. Jego muzyka została wykorzystana w blisko 200 produkcjach filmowych i telewizyjnych, a piosenkę „I See Fire” z „Hobbit: Pustowie Smauga” do dziś gramy na co dzień w RMF Classic i RMF Classic+. Dlatego też stwierdziliśmy, że użytkownicy naszej platformy na pewno będą zainteresowani udziałem w koncercie Sheerana. Stąd właśnie do zdobycia zaproszenia w Plusomacie! – przekonuje Szuchta.

Co zrobić, by ubiegać się o bilety na koncert Eda Sheerana w ramach Plusomatu RMF Classic+?

  • Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ na określony czas lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny z podpięciem karty (jeśli masz już dostęp, pomiń ten krok).
  • Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
  • Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
  • Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców. O wygranej poinformujemy mailowo.

Co, gdzie i kiedy? Zapisz daty rozdań kolejnych biletów w Plusomacie RMF Classic+

  • Ed Sheeran - start rozdania: 4.08.2022r., data koncertu: 25.08.2022r., miejsce: PGE Narodowy
  • Backstreet Boys - start rozdania: 10.10.2022r., data koncertu: 29.10.2022r., miejsce: TAURON Arena Kraków
  • Simply Red - start rozdania: 16.11.2022r., data koncertu: 7.12.2022r., miejsce: Atlas Arena Łódź

Czy znasz już RMF Classic+?

To nasza nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów.

RMF Classic+ to pierwsza tego typu platforma w Polsce – sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus i dołącz do tysięcy użytkowników! Wypróbuj przez 30 dni bezpłatnie lub wykup dostęp jednorazowy na 3, 6 lub 12 miesięcy.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic