Beata Kozidrak zaśpiewa w Szczecinie dla publiczności... na łódkach

Piosenkarka będzie czołową gwiazdą „Wielkiego koncertu nocy letniej”, który w sobotę 18 lipca odbędzie się w Szczecinie. Co interesujące, w ramach tego wydarzenie poświęconego muzyce filmowej nie przewidziano miejsca dla publiczności pod sceną. Jedynie osoby dysponujące łodziami będą mogły obejrzeć koncert z poziomu wody.

Beata Kozidrak zaśpiewa w Szczecinie dla publiczności... na łódkach
PAP/Marcin Gadomski

„Kochani, 18 lipca w porcie szczecińskim przy Elewatorze Ewa odbędzie się niezwykły koncert. Niezwykły dlatego, że będziecie go mogli obejrzeć podpływając na łódkach i bawić się z nami przy największych hitach muzyki filmowej. Dlatego zabierzcie też swoich przyjaciół, swoją rodzinę i przybywajcie do nas” – z takim zaproszeniem dla swoich fanów zaprezentowała się na Instragramie Beata Kozidrak.

Z muzyką z najpiękniejszych polskich filmów i seriali, zmierzą się również Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej Piaseczny, Artur Gadowski i Andrzej Krzywy. Zaśpiewają z orkiestrą Tomasza Szymusia. Ten muzyczny spektakl, dla którego scenografią są portowe żurawie, dźwigi i cumujące statki, transmitować na żywo będzie TVP2. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Widowisko poprowadzi Tomasz Kammel.

Z powodu ograniczeń związanych z pandemią nie przewidziano miejsca dla publiczności pod sceną. Tylko ci, którzy dysponują łodziami, będą mogli z bliska obejrzeć koncert. Organizatorzy apelują, by osoby, które dotrą na koncert drogą wodną, udekorowały swoje statki świecącymi elementami. (PAP Life)