Informacje

Produkcje TR Warszawa w maju na międzynarodowych festiwalach online

Dodano:
Produkcje TR Warszawa w maju na międzynarodowych festiwalach online

Film "Między nami dobrze jest" i rejestracja spektaklu "2007:Macbeth" z TR Warszawa pokazane zostaną w maju online w ramach hamburskiego festiwalu Thalia International oraz na 2. Online International Theatre Festival, który zorganizował portal TheTheatreTimes.com.

"TR Warszawa znalazł się w gronie instytucji artystycznych, których produkcje rekomendowane są w ramach programu Thalia International – międzynarodowego festiwalu organizowanego przez hamburski Thalia Theater" - poinformowała w środę PAP rzeczniczka prasowa teatru Kaja Stępkowska.

W ramach festiwalu Thalia International 13 maja zaplanowano pokaz online filmu Między nami dobrze jest w reżyserii Grzegorza Jarzyny. Wyprodukowana w 2015 r. przez TR Warszawa i koprodukowany przez Narodowy Instytut Audiowizualny adaptacja filmowa tekstu Doroty Masłowskiej dostępna jest na stronie ninateka.pl pod adresem: https://ninateka.pl/film/miedzy-nami-dobrze-jest-grzegorz-jarzyna-1.

"Z kolei 15 maja br. międzynarodowa publiczność będzie mogła obejrzeć online dwie produkcji TR Warszawa w reżyserii Grzegorza Jarzyny - filmu Między nami dobrze jest (dostępny pod adresem: https://ninateka.pl/film/miedzy-nami-dobrze-jest-grzegorz-jarzyna-1) oraz telewizyjnej wersji spektaklu 2007:Macbeth (dostępny pod adresem: https://ninateka.pl/film/2007-macbeth) w ramach 2. Online International Theatre Festival" - czytamy w przesłanej informacji.

Stępkowska przypomniała, że Online International Theatre Festival organizowany jest po raz drugi przez jeden z największych międzynarodowych portali teatralnych TheTheatreTimes.com.

autor: Grzegorz Janikowski

 • 12:03 Antonin Dvorak VIII Symfonia G-dur op.88 (3)
 • 12:09 Geoff Zanelli Mistress of Evil
 • 12:11 Brian Tyler Legacy
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 354, Sunday, 18 April 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic