Rusza Plusomat - kolejne korzyści dla subskrybentów RMF Classic+

Bilety na wydarzenia kulturalne, książki i kody zniżkowe. Między innymi takie bonusy będą mogli zdobyć subskrybenci RMF Classic+. Dziś na platformie radiowej rusza Plusomat. W pierwszych rozdaniach do zdobycia bilety m.in. na koncert 2Cellos w łódzkiej Atlas Arenie oraz na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Już wkrótce zaproszenia na koncerty Coldplay, Guns N’ Roses oraz Harry’ego Stylesa!

Rusza Plusomat - kolejne korzyści dla subskrybentów RMF Classic+

Plusomat to część platformy RMF Classic+ z bonusami dla subskrybentów. W nadchodzących miesiącach miłośnicy najpiękniejszej muzyki filmowej, którzy aktywnie korzystają z nowej oferty stacji RMF Classic, będą mogli zawalczyć o wartościowe nagrody. Właśnie ogłoszono pierwsze rozdania, a wśród nich znalazły się zaproszenia na wydarzenia kulturalne, które odbędą się w całej Polsce jeszcze w maju i czerwcu. Jest o co walczyć.

Plusomat jest ofertą przeznaczoną dla wszystkich słuchaczy, którzy mają aktywny dostęp do naszej platformy. Warto jednak zaznaczyć, że więcej bonusów czeka na tych subskrybentów, którzy będą z nami dłużej – mówi Michał Zalewski, Head of content & public relations RMF Classic+. Prawdziwym miłośnikom muzyki filmowej polecamy więc wykup rocznego pakietu lub bezterminowej subskrypcji. Da im to szanse na zdobycie między innymi zaproszeń na najlepsze koncerty w Polsce w tym roku! – dodaje Zalewski.

Co zrobić, by ubiegać się o bonusy?

•    Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny.
•    Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
•    Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
•    Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców.

Jakie rozdania zaplanowano na maj?

Jest ich całkiem sporo! Do zdobycia blisko sto zaproszeń na wydarzenia:
•    9.05.2022r. – start rozdania z biletami na koncert 2Cellos w łódzkie Atlas Arenie, który odbędzie się 13.05.2022r.
•    13.05.2022r. – start rozdania z biletami na koncerty Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, który trwa od 23 do 29.05.2022r.
•    16.05.2022r. – start rozdania z biletami na seans pt.: „MIĘDZY GWIAZDY. Anne-Sophie Mutter gra Johna Williamsa”; seanse z cyklu Helios na Scenie odbywające się w kinach sieci Helios w dniu 25.05.2022r.
•    25.05.2022r. – start rozdania z biletami na wybrane spektakle w repertuarze warszawskiego Teatru 6.Piętro w maju i w czerwcu.

W czerwcu zostanie zaprezentowana lista rozdań z biletami na koncerty gwiazd światowego formatu, które do końca roku pojawią się w największych arenach i halach widowiskowo-sportowych w naszym kraju. Już teraz wiadomo, że dla subskrybentów RMF Classic+ rozgłośnia przygotowała zaproszenia m.in. na koncerty Coldplay, Guns N’ Roses oraz Harry’ego Stylesa. W kolejnych miesiącach w Plusomacie pojawią się także premierowe książki, kody zniżkowe oraz gadżety od RMF Classic.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic