Czytaj z RMF Classic+! Bezpłatna książka od Legimi tylko dla subskrybentów!

Długi majowy weekend rozpoczął sezon piknikowy, coraz częściej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Dlatego też warto mieć przy sobie dobrą książkę zawsze i wszędzie. W przerwach od słuchania najpiękniejszej muzyki filmowej lub przy jej akompaniamencie, zatraćcie się w lekturze na łonie natury i w domowym zaciszu. Subskrybenci RMF Classic+ mogą pobrać bezpłatnie jedną z szesnastu książek rekomendowanych przez zespół RMF Classic. A to wszystko dzięki współpracy z Legimi – największym w Polsce serwisem udostępniającym ebooki, audiobooki i synchrobooki® w abonamencie.

Czytaj z RMF Classic+! Bezpłatna książka od Legimi tylko dla subskrybentów!

Muzyka, literatura, film, sztuka i design - o tym wszystkim mówimy na co dzień na antenie RMF Classic i RMF Classic+. Jednak nie samym… dźwiękiem żyje człowiek. Dla subskrybentów, którzy chcieliby oddać się ciekawej lekturze, przygotowaliśmy wraz z Legimi akcję specjalną!

Co trzeba zrobić, by otrzymać dostęp do wybranej, bezpłatnej książki, rekomendowanej przez zespół RMF Classic?

  • wejdź na stronę: https://www.legimi.pl/czytaj-z-rmf-classic/
  • wpisz specjalny kod, który otrzymasz w sekcji „Powiadomienia” na platformie RMF Classic+
  • wybierz interesującą Cię książkę, a następnie zaloguj się lub zarejestruj w Legimi
  • pobierz aplikację mobilną Legimi i znajdź wybraną przez Ciebie pozycję na Twojej wirtualnej półce

A co dla Was przygotowaliśmy? Do wyboru jedna z szesnastu książek. Zapewniamy, każdy znajdzie coś dla siebie. Można zaprzyjaźnić się z Ennio Morricone, czytając „Moje życie, moja muzyka. Autobiografia Ennio Morricone” lub dowiedzieć się, dlaczego uważność jest taka istotna dzięki „Medytacja to nie to, co myślisz” autorstwa Jona Kabata-Zinna.

Jeśli interesuje Was literatura polska, wybierzcie społeczno-feministyczną powieść Marty Dzido pt. „Małż” lub bestsellerową reporterską opowieść Joanny Gierak-Onoszko pt. „27 Śmierci Toby’ego Obeda”. Są też pozycje z literatury światowej, twórców takich jak Richard Flanagan („Klaśnięcie jednej dłoni), Amos Oz („Judasz”) oraz Cormac McCarthy („To nie jest kraj dla starych ludzi”).

Łącznie pozycji jest aż szesnaście, dlatego warto wejście na stronę: https://www.legimi.pl/czytaj-z-rmf-classic/ i wybrać coś dla siebie. Na liście znajdziecie także reportaże Barbary Włodarczyk o współczesnej Rosji lub powieść laureata Nagrody Literackiej Nike, Radka Raka, pt. „Baśń o wężowym sercu”.

Drogie Subskrybentki,  Szanowni Subskrybenci! Dziękujemy, że jesteście razem z nami. Już wkrótce kolejne akcje specjalne. Bądźcie czujni – będzie… muzycznie! A już teraz zapraszamy Was do czytania z RMF Classic+.

WEJDŹ I POBIERZ BEZPŁATNY EGZEMPLARZ:

https://www.legimi.pl/czytaj-z-rmf-classic/

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic