Informacje

Nie tylko Michael Douglas podziwiał niedawno zmarłą Anne Douglas

Dodano:
Nie tylko Michael Douglas podziwiał niedawno zmarłą Anne Douglas

fot.PAP/EPA/JUSTIN LANE

Macocha Michaela Douglasa, która zmarła tuż po swoich 102 urodzinach, jak się okazuje była niezwykle ważna dla 18-letniej córki aktora, Carys. Nastolatka na swoim profilu instagramowym opublikowała wzruszający post, będący dowodem, jak silna więź łączyła ją z Anne Douglas. Nie zabrakło też zdjęć z okresu, kiedy Carys, jako mała dziewczynka siedziała na kolanach babci i fotografii z rodziną, z ostatnich wspólnie spędzonych dni.

„Była uosobieniem elegancji i wdzięku. Najmilsza, najhojniejsza dusza. Na zawsze mój wzór do naśladowania. Odpoczywaj dobrze Oma" - napisała Carys. Wyjątkowość Anne Douglas potwierdził także Michael Douglas, który napisał, że wydobyła ona to, co najpiękniejsze z całej ich rodziny. Choć szczególnie z ojca. "Anne nigdy nie była niegodziwa" - podkreślił, zaznaczając, że bez partnerskiego wsparcia Anne jego ojciec nigdy by nnie zaszedł tak wysoko.

Urodzona w Niemczech Anne Douglas zmarła 29 kwietnia, w swoim domu w Beverly Hills. Po ponad roku od śmierci Kirka Douglasa, którego żoną była przez 66 lat. I choć przez media opisywana jest przede wszystkim jako producentka, to najwięcej satysfakcji dawała jej działalność filantropijna. Priorytetowo traktowała zwłaszcza dobro kobiet z Los Angeles. Dlatego stworzyła Anne Douglas Center for Women.

Tę wyjątkową wytrwałość w pomaganiu innym podziwiał także sam Kirk Douglas. Najlepiej uchwycił charakter swojej żony, kiedy powiedział: „Anne jest bezinteresowna, współczująca i lojalna. Ma też paskudne poczucie humoru i potrafi mnie rozśmieszyć po angielsku, francusku i niemiecku”. (PAP Life)

 • 11:12 Michał Lorenc Powrót
 • 11:14 Carter Burwell Billboards On Fire
 • 11:17 Alexandre Desplat The Imitation Game
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 357, Sunday, 9 May 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic