Informacje

Michelle Williams i Oscar Isaac zagrają parę w remake’u serialu Ingmara Bergmana

Dodano:
Michelle Williams i Oscar Isaac zagrają parę w remake’u serialu Ingmara Bergmana

fot. PAP/EPA

Oscar Isaac to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. Na premierę czeka już „Diuna” z jego udziałem, a potem zobaczymy go jeszcze w najnowszym filmie Jamesa Graya zatytułowanym „Armageddon Time” oraz w The Card Counter” Paula Schradera. To nie wszystko. Aktor zagra również w realizowanej przez stację HBO nowej wersji serialu „Sceny z życia małżeńskiego” Ingmara Bergmana. Partnerować mu tam będzie Michelle Williams.

Sześcioodcinkowy serial „Sceny z życia małżeńskiego” zadebiutował w szwedzkiej telewizji w 1973 roku. Rok później został pokazany w Stanach Zjednoczonych w skróconej, trzygodzinnej wersji dopasowanej do wymagań seansu kinowego. Bohaterami serialu było małżeństwo grane przez Liv Ullman i Erlanda Josephsona, tematem zaś ich rozstania i powroty na przestrzeni kolejnych dekad. Scenariusz „Scen z życia małżeńskiego” napisał sam Bergman, a inspiracją do niego były osobiste doświadczenia, w tym te z trwającego od 1965 do 1970 roku małżeństwa z Liv Ullman.

W rolach głównych w remake’u serialu zobaczymy Michelle Williams i Oscara Isaaca. Twórcą produkcji HBO jest Chagaj Lewi, autor m.in. popularnego serialu „The Affair” oraz izraelskiego „BeTipul”, który doczekał się kilku remake’ów, w tym polskiego „Bez tajemnic”.

Nie będzie to pierwsze spotkanie Isaaca z małym ekranem. W 2015 roku można było go oglądać w innym serialu HBO „Kto się odważy”. Główna rola, którą w nim zagrał, przyniosła mu Złoty Glob dla najlepszego aktora w limitowanym serialu bądź filmie telewizyjnym.

Podobnie wygląda sytuacja z Michelle Williams, którą w ubiegłym roku można było zobaczyć w serialu „Fosse/Verdon”. Za rolę Gwen Verdon gwiazda została uhonorowana Złotym Globem dla najlepszej aktorki. Oprócz remake’u „Scen z życia małżeńskiego” Williams zagra też w kontynuacji komiksowego widowiska „Venom”. Premiera filmu „Venom: Let There Be Carnage” zaplanowana została na 25 czerwca 2021 roku. (PAP Life)

 • 14:02 Franz von Suppe Lekka Kawaleria (Uwertura)
 • 14:10 Reinhold Heil, Tom Tykwer, Johnny Klimek Cloud Atlas End Title
 • 14:13 Taron Egerton, Elton John Your Song
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 325, Sunday, 28 June 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic