Informacje

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann dostępne online

Dodano:
Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann dostępne online

W tym sezonie mieszkańcy i turyści nie spotkają się na inauguracji pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. Zapraszamy do transmisji online, podczas których warszawskie legendy będą interpretować znani polscy aktorzy - poinformował warszawski ratusz.

Stołeczny ratusz podał, że został przygotowany cykl pokazów z Parku Fontann online - przedstawienia inspirowane są legendami warszawskimi, a tekst będą czytali znani polscy aktorzy, m.in.: Dorota Stalińska, Joanna Koroniewska, Zbigniew Zamachowski i Adam Bauman. "Tekstom będą towarzyszyły filmy ze spektakli pokazywanych w latach ubiegłych" - przekazało miasto.

Pierwszy pokaz zostanie wyświetlony 1 maja o godz. 19 na fanpejdżu Multimedialnego Parku Fontann na Facebooku. Premiery kolejnych odcinków będą w każdy piątek również o godz. 19.

Ze względu na wymogi sanitarne, fontanny na Podzamczu - działające w dni powszednie - są wyłączone. Tak samo wodotryski w całym mieście.

Ratusz przekazał, że podczas zeszłorocznego sezonu, który trwał od początku maja do końca września, specjalne widowiska oglądało ponad milion widzów.

Multimedialny Park Fontann działa od 2011 r. na warszawskim Podzamczu, u podnóża Nowego Miasta.

Autorka: Alicja Skiba

 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic