Informacje

Zakończono zdjęcia do nowego filmu Łukasza Grzegorzka z Agatą Buzek w roli głównej

Dodano:
Zakończono zdjęcia do nowego filmu Łukasza Grzegorzka z Agatą Buzek w roli głównej

fot. PAP/Marcin Obara

Łukasz Grzegorzek, twórca filmów „Kamper” oraz „Córka trenera”, zakończył zdjęcia do swojego trzeciego filmu w karierze. To zatytułowana „Tak ma być” produkcja, w której w roli głównej wystąpiła Agata Buzek. Informację o zakończeniu prac na planie podał Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Główna bohaterka filmu, Joanna „Jo” Lisiecka, jedzie na autopilocie w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym. Wydaje jej się, że jest sprytna i że nikt nie dowie się o podwójnym życiu, które prowadzi. Na tyle sprytna jednak nie jest. Taki zarys fabuły można znaleźć w oficjalnym opisie filmu Grzegorzka. W rolę Jo wcieliła się Agata Buzek, która do roli w tym filmie musiała mocno zmienić wizerunek.

„Pracuję nad tym, żeby Jo była kobietą na tyle wielowymiarową, by nie dało się jej opisać w dwóch zdaniach. I tak wykorzystałam dany mi limit dwóch zdań na wypowiedź” – mówiła wcześniej Agata Buzek o swojej postaci. Na potrzeby filmu ufarbowała włosy na ciemnosiwy kolor. Efekt jej transformacji można było zobaczyć m.in. na koncie aktorki na serwisie Instagram.

Zdjęcia do filmu „Tak ma być” realizowane były w rodzinnym mieście reżysera, Nysie. Na przeszkodzie filmowcom nie stanęła pandemia COVID-19. Zgodnie z planem ogłoszonym na początku tego roku, zdjęcia potrwały od sierpnia do września.

W obsadzie filmu Grzegorzka znaleźli się również Jacek Braciak (gra rolę Witka, męża Jo), Adam Woronowicz i Małgorzata Zajączkowska. Obok nich w „Tak ma być” pojawią się aktorzy młodego pokolenia: Wiktoria Wolańska, Jakub Zając, Karolina Bruchnicka oraz debiutanci: Julia Kuzka i Paweł Kruszelnicki. Autorką zdjęć jest Weronika Bilska, za scenografię odpowiada Jagna Dobesz, za charakteryzację Monika Kaleta, a za kostiumy Anna Sikorska. Z kolei Zofia Moruś i Marcin Popławski byli odpowiedzialni za dźwięk na planie. Kierowniczką produkcji jest Katarzyna Staszczyk. (PAP Life)

 • 08:26 Vangelis City Of Isabel
 • 08:29 Antonio Vivaldi Koncert d-moll na smyczki i b.c. (3)
 • 08:35 Merethe Soltvedt Pure Imagination
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 333, Sunday, 25 October 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Wojciech Kilar
  Ziemia obiecana
  Walc
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic