Informacje

Nowe "Aniołki Charliego" w gwiazdorskiej obsadzie

Dodano:
Nowe "Aniołki Charliego" w gwiazdorskiej obsadzie

fot. PAP/EPA

Legendarne agentki już wkrótce powrócą na ekrany kin. W rolach słynnych Aniołków prawdopodobnie zobaczymy najjaśniej świecące gwiazdy Hollywood - m.in. Kristen Stewart oraz Lupitę Nyngo.

"Aniołki Charliego" to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych lat 70., która elektryzowała widzów nie tylko w USA, ale właściwie na całym świecie. Serial opowiadał o perypetiach trzech seksownych absolwentek Akademii Policyjnej z Los Angeles, które pracowały w agencji detektywistycznej tajemniczego milionera Charliego Townsenda. Ich charakterystyczne bujne fryzury i stylizacje były chętnie kopiowane przez kobiety zafascynowane nie tylko nienagannym wyglądem bohaterek serii, ale także ich determinacją, i siłą - tak psychiczną, jak i fizyczną. Potrafiły one wszak nie tylko pięknie się prezentować, ale z równym wdziękiem posługiwać się bronią.

Hit stacji ABC, który pokazywał bezkompromisowe, a zarazem obdarzone wdziękiem i urodą kobiece trio, w czasach emisji cieszył się olbrzymią popularnością, a grającym w nim główne role aktorkom - Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson - zapewnił status gwiazd ówczesnej telewizji. W 2000 roku powstała kinowa wersja legendarnych "Aniołków Charliego", w której wystąpiły Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu. Trzy przebojowe agentki znów musiały stawić czoła złu i uratować świat, a cała historia podana została w lekkiej formie komedii sensacyjnej, która odniosła niebotyczny sukces kasowy.

Wszystko wskazuje na to, że legendarne agentki po raz kolejny wrócą na ekrany kin. Już we wrześniu w Berlinie ruszą bowiem zdjęcia do kolejnej wersji kultowej produkcji, którego premiera zaplanowana jest na czerwiec 2019 roku. Wyreżyserowania obrazu podjęła się Elizabeth Banks, zaś w rolach głównych będziemy mogli podziwiać Kristen Stewart, która zdobyła popularność dzięki rolach w serii "Zmierzch" oraz późniejszym dziele Woody'ego Allena "Śmietanka towarzyska", gwiazdę "Zniewolonego" i "Czarnej Pantery" Lupitę Nyong'o oraz Naomi Scott znaną z "Power Rangers".

Czy odpowiadająca za reżyserię nowej odsłony "Aniołków" Banks będzie zmierzać w kierunku ukazania na ekranie kobiecej siły i samowystarczalności, nie poprzestając na seksapilu bohaterek, których rola miałaby sprowadzać się jedynie do noszenia ciasnych ubrań i przyjmowania rozkazów od szefa mężczyzny? Fani przekonają się o tym latem przyszłego roku. (PAP Life)

 • 09:12 Elmer Bernstein temat
 • 09:15 Thomas Newman Sugarcoat the Galaxy (End Title)
 • 09:19 Daniel Pemberton The Vinciguerra Affair
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 256, niedziela, 24 czerwca 2018
 • 1
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 2
  Sixto Rodriguez
  Sugar Man
  Sugar Man
 • 3
  Bartosz Chajdecki
  Kruk. Szepty słychać po zmroku
  temat
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic