Informacje

Karol Strasburger - jeśli poznawać kobiety, to w realu

Dodano:
Karol Strasburger - jeśli poznawać kobiety, to w realu

fot.PAP/Ireneusz Sobieszczuk

W kwestii nawiązywania kontaktów z kobietami, Karol Strasburger jest tradycjonalistą - nie wyobraża sobie, by mógł korzystać z randkowych aplikacji czy portali. O świat wirtualnych znajomości otarł się, występując w filmie "Planeta singli 2".

W nowej odsłonie "Planety singli", która wchodzi do kin 9 listopada, Karol Strasburger gra dyrektora telewizji, Kamila. "Ma dużo energii, dużo wymaga, ale jednocześnie ma nad sobą tych, którzy i od niego wymagają. Więc widzimy ten świat zależności" - mówi PAP Life Karol Strasburger. Dyrektor dogląda postępów prac przy realizacji wielkiego projektu - świątecznego programu, którego prowadzącymi są Ania i Tomek (w tych rolach Agnieszka Więdłocha i Witold Paszt). Show promuje nowe sposoby na wirtualne randkowanie.

A co o aplikacjach randkowych sądzi Strasburger? Aktor najpierw sięga po żart: "Tatuś do swojego syna mówi, że nie rozumie czasów, gdy młodzież szuka partnerek przez internet, że jest to dla niego nie do pomyślenia. A synek pyta: A jak ty mamusię poznałeś? Normalnie: wygrałem ją w karty - odpowiedział ojciec".

Po czym aktor przechodzi do sedna: "Dla mnie to jest dziwny świat. Wolę, kiedy ludzie w sposób naturalny poznają się w sytuacjach życiowych. Takie składanie wzajemne ofert jest nie dla mnie. Przypomina mi to kupowanie konia na targu. Chłopi zaglądają w zęby, patrzą na kopyta...". Przede wszystkim Strasburger nie jest singlem. Obecnie jest w związku z 38 lat młodszą Małgorzatą Weremczuk, która pełni również funkcję jego menedżerki. Wcześniej przez kilka lat był wdowcem.

Wracając do życia zawodowego Strasburgera, od lat łączy on pracę gospodarza "Familiady" z projektami aktorskimi. Gra obecnie w dwóch spektaklach, a od 9 lat występuje w serialu "Pierwsza miłość". (PAP Life)

 • 12:53 Benjamin Britten Simple Symphony II. Playful Pizzicato
 • 13:03 Sting It's Probably Me
 • 13:07 John Williams Rey's Theme
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 281, Sunday, 12 May 2019
 • 1
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Elton John
  Faworyta
  Skyline Pigeon
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic