Informacje

Jeremy Renner dostał główną rolę w nowym serialu Taylora Sheridana „Mayor of Kingstown”

Dodano:
Jeremy Renner dostał główną rolę w nowym serialu Taylora Sheridana „Mayor of Kingstown”

Jeremy Renner /fot.PAP/ EPA/ETIENNE LAURENT

Antoine Fuqua („Dzień próby”, „Siedmiu wspaniałych”) będzie jednym z producentów serialu „Mayor of Kingstown” („Burmistrz Kingstown”), w którym w roli głównej zobaczymy Jeremy’ego Rennera (Sokole Oko w filmach z serii „Avengers”). Serial pokaże platforma streamingowa Paramount+, a informacja o tej produkcji była jedną z wielu przekazanych podczas zorganizowanego przez koncern ViacomCBS tzw. dnia inwestora.

Bohaterami serialu „Mayor of Kingstown” będzie rodzina McLuskych, która mieszka w leżącym w stanie Michigan mieście Kingstown. Jej członkowie dzięki licznym znajomościom mają duży wpływ na polityczne życie miasta, w którym jedyną świetnie prosperującą branżą jest więziennictwo. Poruszający tematy systemowego rasizmu, korupcji i nierówności społecznych serial opowie o próbie zaprowadzenia porządku i sprawiedliwości w mieście, w którym ich brak.

Współtwórcą serialu „Mayor of Kingstown” jest Taylor Sheridan, który dla studia Paramount stworzył już inny hitowy serial - „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej. Razem z Sheridanem serial stworzył też Hugh Dillon, który do tej pory znany był z dokonań aktorskich.

„Jestem podekscytowany możliwością zgłębienia się w złożoną postać brutalnego Mike’a McLusky’ego, tytułowego burmistrza Kingstown. W tym zapomnianym świecie służy on jako wadliwy system kontroli i równowagi. Taylor stworzył wielowarstwowy i przejmujący wszechświat, który jest nie tylko niesamowicie intrygujący, ale też bardziej aktualny niż kiedykolwiek” – mówi cytowany przez portal „Variety” Jeremy Renner. Z Sheridanem współpracował już przy filmie „Wind River. Na przeklętej ziemi”. „Mayor of Kingstown” nie będzie jedynym serialem, w jakim będzie można zobaczyć Rennera w najbliższym czasie. Aktor pracuje też na planie marvelowskich seriali „Hawkeye” oraz „What If…”.

„Kiedy Taylor powiedział mi o serialu Mayor of Kingstown, od razu chciałem być częścią tego projektu. Serial kompleksowo pokaże brutalny system więziennictwa, w którym szerzą się problemy społeczno-polityczne. Dla większości populacji, więzienia są zapomnianym światem, choć same w sobie stanowią mikrokosmos całego społeczeństwa” – dodał producent serialu Antoine Fuqua. (PAP Life)

 • 05:41 Franz Schubert Piano Trio in E flat, D.929 (2)
 • 05:46 Leo Delibes Coppelia (Walc)
 • 05:49 Django Reinhardt, Stephane Grappelli Minor Swing
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic