Informacje

V Królewski Koncert w Dniu Kobiet na Zamku Królewskim

Dodano:
V Królewski Koncert w Dniu Kobiet na Zamku Królewskim

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: V Królewski Koncert w Dniu Kobiet, transmitowany w prezencie, na żywo na kanale YouTube Teatru.

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury organizuje spektakularne wydarzenie artystyczne, specjalnie z myślą o uczczeniu święta pań. Już po raz piąty Królewski Koncert w Dniu Kobiet odbędzie się w wytwornej Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. W tym roku, po raz pierwszy w historii, ta szczególna uroczystość muzyczna będzie transmitowana bezpłatnie online – jako wyjątkowy prezent dla kobiet na Dzień Kobiet.

Wieczór uświetnią znakomici artyści: Igor Herbut (vocal), Krystian Krzeszowiak (tenor) i Piotr Lempa (bas), którzy zaprezentują swoje interpretacje znanych arii operowych i operetkowych, a także utworów musicalowych i współczesnych. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Sinfonia Viva pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina, a koncert poprowadzi Gospodarz Wieczoru – Robert Janowski.

Królewskie Koncerty w Dniu Kobiet są organizowane co roku, 8 marca, przez Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Sali Wielkiej (Balowej) Zamku Królewskiego w Warszawie. Podczas tych wyjątkowych spotkań muzycznych prezentowany jest zawsze inny, starannie dobrany repertuar. Formuła koncertów zakłada łączenie występów śpiewaków operowych, musicalowych oraz współczesnych artystów, z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej pod batutą wybitnego dyrygenta.
 
Dajcie się ponieść muzyce! Szczegóły na www.mteatr.pl oraz profilu Teatru na Facebooku.  

V Królewski Koncert w Dniu Kobiet
poniedziałek, 8 marca 2021 r., godz. 19:00
Transmisja online na kanale YouTube Mazowieckiego Teatru Muzycznego • 20:56 Henry Mancini Peter Gunn
 • 21:43 Hans Zimmer Homeland (Main Tittle)
 • 21:47 Christophe Beck Iduna's Scarf
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic