Nowa wersja aplikacji RMF Classic z dostępem do RMF Classic+

Pobierz najnowszą wersję aplikacji mobilnej RMF Classic i słuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej i podcastów gdzie chcesz i kiedy chcesz. Od teraz także z dostępem do RMF Classic+.

Nowa wersja aplikacji RMF Classic z dostępem do RMF Classic+

Nowa wersja aplikacji mobilnej RMF Classic, dzięki której możesz mieć swoje ulubione radio zawsze przy sobie, jest już dostępna. Z aktualizacji zadowoleni będą także subskrybenci RMF Classic+. Od teraz mogą słuchać najpiękniejszej muzyki filmowej bez reklam oraz dodatkowych audycji za pośrednictwem swojego smartfona. Ale to nie wszystko!

W aplikacji RMF Classic można znaleźć szereg nowych funkcjonalności:

  • możliwość słuchania RMF Classic bez reklam, dzięki dostępowi do RMF Classic+ (sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus),
  • dostęp do audycji do wyboru – od poniedziałku do piątku między 13.00 a 16.00 słuchacze mają możliwość wybierania spośród aż czterech dodatkowych audycji, w których prowadzący prezentują ciekawostki i informacje ze świata muzyki. Do wyboru audycje wyłącznie z piosenkami filmowymi, muzyką filmową, muzyką klasyczną lub balladami (powtórki zawsze o 20.00),
  • dostęp do najlepszych antenowych audycji w formie podcastów,
  • dostęp do podcastów premium tylko dla subskrybentów RMF Classic+,
  • możliwość połączenia aplikacji z domowym systemem audio, telewizorem lub systemem audio w samochodzie.

Nie zabraknie także funkcjonalności znanych i lubianych przez słuchaczy RMF Classic, z których najczęściej korzystali dotychczasowi użytkownicy aplikacji. To dostęp do pełnego repertuaru o każdej porze dnia i nocy oraz możliwość sprawdzenia, jaki utwór jest aktualnie grany na antenie. Warto wspomnieć, że w aplikacji można także znaleźć aktualne notowanie Listy Przebojów Muzyki Filmowej oraz informacje o konkursach.

Co zrobić, by uzyskać dostęp do najnowszych funkcjonalności?

  • Dotychczasowi użytkownicy: pobierz aktualizację aplikacji RMF Classic w App Store lub Google Play.
  • Subskrybenci RMF Classic+: połącz swoje konto RMF Classic+ z aplikacją, wpisując kod wygenerowany na stronie:  https://plus.rmfclassic.pl/plus/paruj i zyskaj dostęp do muzyki bez reklam, dodatkowych audycji i podcastów premium.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ kiedy chcesz i wszędzie gdzie chcesz.


 

Czy znasz już RMF Classic+?

To nasza nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów.

To pierwsza tego typu platforma w Polsce – sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus i dołącz do tysięcy użytkowników! Wypróbuj przez 30 dni bezpłatnie.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic