Lista Przebojów Muzyki Filmowej w odświeżonej formule i do wysłuchania w formie podcastu w RMF Classic+

Jedyna tego typu audycja w Polsce – Lista Przebojów Muzyki Filmowej RMF Classic od teraz dostępna co tydzień w formie podcastu dla użytkowniczek i użytkowników RMF Classic+. LPMF możecie mieć od teraz wszędzie gdzie chcecie i kiedy chcecie dzięki aplikacji RMF Classic z dostępem do podcastów premium. Warto podkreślić, że od nowego sezonu muzyczna zawartość poczekalni została znacznie odświeżona, a zasady LPMF zmodyfikowane tak, abyście mogli usłyszeć jeszcze więcej przebojów muzyki filmowej!

Lista Przebojów Muzyki Filmowej w odświeżonej formule i do wysłuchania w formie podcastu w RMF Classic+

ULUBIENICA SŁUCHACZEK I SŁUCHACZY

Narodziła się 8 września 2011 roku i od razu stała się ulubienicą słuchaczek i słuchaczy RMF Classic. Mowa o Liście Przebojów Muzyki Filmowej, która od ponad 10 lat co tydzień gości na głównej antenie. Od teraz jest dostępna także w formie podcastu premium dla użytkowników platformy RMF Classic+.

Co tydzień w niedzielne późne popołudnia zabieram słuchaczy w muzyczną podróż po tematach instrumentalnych i piosenkach z filmów oraz seriali. Z całego bogactwa ścieżek dźwiękowych razem wybieramy 20 najlepszych utworów – mówi Jadwiga Polus, dziennikarka RMF Classic, która prowadzi Listę. W tym roku odświeżamy muzyczną zawartość poczekalni, a największym fanom programu dajemy szansę wysłuchania notowania jeszcze raz! Tak więc to idealny pretekst do tego, by Wasza Lista pojawiła się w nowych kanałach, czyli na platformie RMF Classic+ - zdradza prowadząca.

Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś w tym notowaniu - koniecznie zrób to teraz! GŁOSUJ 

OD TERAZ W FORMIE PODCASTU

Lista Przebojów Muzyki Filmowej nadawana jest co tydzień w niedzielę zawsze o godzinie 18.00. Najlepsze utwory można wybierać na stronie: https://www.rmfclassic.pl/lista-przebojow. Znajduje się tu również kilkadziesiąt propozycji, które dzięki głosowaniu trwającemu 24 godziny na dobę, mają szansę znaleźć się w głównej dwudziestce. Dodatkowo, słuchacze mogą także przesyłać swoje propozycje za pośrednictwem podstrony Listy, a autorzy najciekawszych uzasadnień walczą o gadżety RMF Classic. Zapowiedzi poszczególnych utworów można nagrywać na automatyczną sekretarkę, dzwoniąc pod numer +48 123 703 703. Wybrane zapowiedzi są prezentowane od czasu do czasu podczas niedzielnej audycji.

Poszczególnych utworów można słuchać również w aplikacji RMF Classic, jednak do tej pory cała audycja, wraz z animacjami Jadwigi Polus oraz wypowiedziami gości specjalnych takich jak: Hans  Zimmer czy David Arnold, nie była dostępna. Subskrybentki i subskrybenci RMF Classic+ będą mogli mieć LPMF zawsze przy sobie – gdzie chcą i kiedy chcą.

DOŁĄCZ DO RMF CLASSIC+

By móc słuchać Listy Przebojów Muzyki Filmowej w formie podcastu, należy dołączyć do tysięcy użytkowników RMF Classic+. Jak to zrobić?

  • Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus.
  • Wykup dostęp na 3-, 6- lub 12-miesięcy lub  wybierz model autoodnawialny za 9,90 zł miesięcznie.
  • Ciesz się RMF Classic bez reklam oraz bogatą ofertą dodatkowych audycji, podcastów premium, Stacji+ (muzyka z sag i cykli filmowych oraz stacje gatunkowe) oraz wielu innych benefitów w Plusomacie.

Jeżeli masz już wykupiony dostęp do RMF Classic+, zaloguj się i wejdź tutaj.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic