ON AIR
od 07:00 Śniadanie Mistrzów zaprasza: Urszula Urzędowska

Bilety na koncerty gwiazd światowego formatu już teraz do zdobycia w Plusomacie RMF Classic+

Guns N'Roses, Alicia Keys, Coldplay, Harry Styles, Sting, Ed Sheeran, Backstreet Boys i Simply Red – zaproszenia na koncerty tych gwiazd można zdobyć już teraz w RMF Classic+. To kolejne bonusy dla subskrybentów i subskrybentek, które stacja przygotowała w ramach Plusomatu na nowej platformie radiowej, oferującej dostęp do najpiękniejszej muzyki filmowej i klasycznej bez reklam.

Bilety na koncerty gwiazd światowego formatu już teraz do zdobycia w Plusomacie RMF Classic+

Dla użytkowników RMF Classic+ już po raz kolejny przygotowaliśmy nie lada gratkę. W Plusomacie, systemie bonusów dostępnym na platformie, pojawiały się już bilety na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, 2Cellos czy spektakle Teatru 6. piętro w Warszawie. Tuż przed wakacjami RMF Classic ogłasza kolejne rozdania, w których do zdobycia są bilety na koncerty topowych gwiazd.

Często nie zdajemy sobie sprawy, że utwory, których słuchamy na co dzień, były wykorzystywane w wielu serialach i filmach. Dokładnie przeanalizowaliśmy wydarzenia, które do końca roku odbędą się w Polsce i wybraliśmy te zespoły i takie gwiazdy, których muzyka pojawia się na wielkim i tym nieco mniejszym ekranie – mówi Magdalena Wojewoda-Mleczko, Dyrektor Muzyczna RMF Classic. Na co dzień w RMF Classic gramy najpiękniejszą muzykę filmową i nie są to tylko hity najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów, takich jak Hans Zimmer czy John Williams. To także np. utwory takie jak „I See Fire” Eda Sheerana z filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga”, czy słynny „Empire state of Mind (New York)” Alicii Keys, który można było usłyszeć w kilkudziesięciu serialach – wylicza Dyrektor Muzyczna.

Bilety na koncerty Harry'ego Stylesa rozchodzą się zawsze w błyskawicznym tempie, dlatego oferta, którą przygotowaliśmy dla naszych subskrybentów, jest naprawdę unikatowa. Tak jak nasza platforma — mówi Paweł Pawlik, Dyrektor Programowy RMF Classic. I chociaż tego artystę znamy głównie z koncertów w największych na świecie arenach i halach widowiskowo-sportowych, jego muzyka została wykorzystana już w ponad 50 produkcjach filmowych. Gdy popatrzymy na filmowo-muzyczny dorobek Guns N'Roses, jest jeszcze bardziej imponująco — to blisko 100 produkcji, a w przypadku Alicii Keys aż niemal 200 różnych formatów video. To dlatego w Plusomacie na użytkowników RMF Classic będą czekać bilety na ich koncerty — dodaje Paweł Pawlik.

Kto może zdobyć bilety na koncerty gwiazd światowego formatu?

Bilety na koncerty największych gwiazd to duża atrakcja. Zwłaszcza, że część z nich jest już niedostępna w zwykłej sprzedaży. Dlatego możliwość ubiegania się o nie udostępnimy najbardziej zaangażowanym subskrybentom, którzy są z nami najdłużej. Polecamy zatem zakup rocznego dostępu lub jak najszybsze rozpoczęcie korzystania z RMF Classic+ po podpięciu karty.

Jak zdobyć bilety w Plusomacie RMF Classic+?

 • Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny.
 • Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
 • Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania na koncerty światowych gwiazd.
 • Sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział. 
 • Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym większa szansa na wygraną.
 • Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców.

Co, gdzie i kiedy? Zapisz daty rozdań kolejnych biletów w Plusomacie RMF Classic+

  • Gun N'Roses - start rozdania: 13.06.2022r., data koncertu: 20.06.2022r., miejsce: PGE Narodowy
  • Alicia Keys - start rozdania: 17.06.2022r., data koncertu: 26.06.2022r., miejsce: TAURON Arena Kraków
  • Coldplay - start rozdania: 1.07.2022r., data koncertu: 8.07.2022r., miejsce: PGE Narodowy
  • Harry Styles - start rozdania: 8.07.2022r., data koncertu: 18.07.2022r., miejsce: TAURON Arena Kraków
  • Sting - start rozdania: 22.07.2022r., data koncertu: 30.07.2022r., miejsce: PGE Narodowy
  • Ed Sheeran - start rozdania: 4.08.2022r., data koncertu: 25.08.2022r., miejsce: PGE Narodowy
  • Backstreet Boys - start rozdania: 10.10.2022r., data koncertu: 29.10.2022r., miejsce: TAURON Arena Kraków
  • Simply Red - start rozdania: 16.11.2022r., data koncertu: 7.12.2022r., miejsce: Atlas Arena Łódź


 

Czy znasz już RMF Classic+?

To nasza nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów.

RMF Classic+ to pierwsza tego typu platforma w Polsce – sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus i dołącz do tysięcy użytkowników! Wypróbuj przez 30 dni bezpłatnie.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic