Informacje

Eddie Murphy powraca do stand-upu

Dodano:
Eddie Murphy powraca do stand-upu

fot.PAP/EPA/PAUL BUCK

Sławny aktor, podobnie do wielu słynnych filmowych komików, zaczynał swoją karierę od stand-upu. Teraz, po latach od swojego ostatniego występu w tej formie komediowej, Murphy ponownie stanie przed mikrofonem. Wszystko za sprawą organizowanego przez Byrona Allena charytatywnego wydarzenia zatytułowanego „Feeding America Comedy Festival”.

Eddie Murphy nie będzie jedynym sławnym artystą, który pojawi się podczas tego komediowego festiwalu. Swoją obecność zapowiedzieli również Adam Sandler, Chris Rock, Kevin Hart, Tiffany Haddish oraz Billy Crystal. Trzyipółgodzinne wydarzenie nie zostanie wyemitowane przez żaden duży portal streamingowy. Transmisję na żywo będzie można jednak zobaczyć na kanałach telewizyjnych Comedy.TV i The Weather Channel, a także za pośrednictwem darmowej aplikacji streamingowej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 maja. W jego trakcie widzowie będą zachęcani do wpłacania datków na rzecz organizacji Feeding America, która skupia 200 banków żywności.

Lista komików, którzy pojawią się w trakcie programu jest o wiele dłuższa. Znajdują się na niej tacy artyści jak m.in. Jon Lovitz, Marlon Wayans, Howie Mandel, Taraji P. Henson oraz organizator wydarzenia Byron Allen.

„Razem z organizacją Feeding America, moi przyjaciele komicy oraz wszyscy pracownicy Allen Media Group z przyjemnością ogłaszamy, że 9 maja odbędzie się transmitowane na cały świat wydarzenie komediowe. Śmiech jest często najlepszym lekarstwem i jesteśmy wyjątkowo zmotywowani do tego, by zwrócić uwagę na problem zbyt małej dostępności posiłków i pomóc w dostarczaniu jedzenia rodzinom rozsianym po całym kraju, które zostały dotknięte przez pandemię COVID-19” – poinformował Allen w specjalnym oświadczeniu.

Ostatnie miesiące były dobrym czasem dla Eddiego Murphy’ego, który zebrał pochwały za udział w komedii Netfliksa „Nazywam się Dolemite”. Popularny komik poprowadził też jeden z odcinków „Saturday Night Live”, a jego nowy program komediowy miał pojawić się na Netfliksie jeszcze w tym roku. Nie wiadomo jednak czy został zrealizowany przed wybuchem pandemii. (PAP Life)

 • 14:01 The Beatles All You Need Is Love
 • 14:05 Alex Heffes Sons of Xhosa
 • 14:07 John Williams Prologue: Book II and The Escape From The Dursleys
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic