Karmimy psiaki na Święta!

Koniec grudnia to nie tylko czas wspólnego świętowania i spotkań z rodziną i przyjaciółmi, to również okres, kiedy z większą wrażliwością spoglądamy na wszystkich potrzebujących. Tym razem zachęcamy do pomocy naszym braciom mniejszym – Krakowskie Biuro Festiwalowe z radością włączyło się w akcję Karmimy Psiaki, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów.

Głodnym pieskom możemy pomagać na kilka sposobów.

Pierwszy najprostszy sposób, który nas nic nie kosztuje, to udostępnianie zdjęć w mediach społecznościowych: 1 selfie = 1 posiłek.

Żeby psiak dostał posiłek wystarczą trzy kroki:

1)    Robimy zdjęcie z hasłem: karma wraca
2)    Publikujemy je w mediach społecznościowych np. na Facebooku, Twitterze lub Instagramie z hashtagami: #1selfie1posiłek, #karmawraca, #karmimypsiaki
3)    Organizatorzy akcji przekazują karmę bezdomnemu psiakowi ze schroniska

Oprócz akcji w mediach społecznościowych zachęcamy również do wzięcia udziału w zbiórce karmy. Do 11 stycznia do punktu InfoKraków w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11) w godzinach otwarcia punktu (od poniedziałku do niedzieli 9.00-17.00) można przynosić karmę dla psiaków (konserwy dla psów oraz dobrej jakości karmę dla szczeniąt oraz wyższej jakości karmę dla psów w trakcie leczenia). Zebraną karmę przekażemy Krakowskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.

Więcej informacji o samej akcji można znaleźć tutaj: www.karmimypsiaki.pl.

Niech w te Święta żaden psiak nie będzie głodny!

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic