Informacje

W marcu przyszłego roku do księgarń trafią pamiętniki Sharon Stone

Dodano:
W marcu przyszłego roku do księgarń trafią pamiętniki Sharon Stone

fot. PAP/EPA

Aktorka, której międzynarodową sławę przyniosła rola w głośnym „Nagim instynkcie”, szykuje się do wydania swoich pamiętników. W marcu 2021 roku na półkach księgarskich pojawi się książka Sharon Stone „The Beauty of Living Twice”.

Wiadomością o ukazaniu się książki podzieliła się z fanami sama Sharon Stone za pośrednictwem Twittera. „Napisałam książkę o szansie na rozwój i dzielenia się nim. Nauczyłam się wybaczać niewybaczalne. Mam nadzieję, że dzieląc się moim doświadczeniem, sprawię, że nauczycie się tego samego. Sharon” – napisała aktorka.

W „The Beauty of Living Twice” Stone opisała różne etapy swojego życia - dorastanie w Pensylwanii, drogę do sławy w Hollywood oraz akcje humanitarne, w których brała udział. W książce znajdą się również szczegóły dnia, w którym Sharon Stone niemal zmarła z powodu poważnego udaru mózgu. Z pamiętników dowiemy się, jaki miał on wpływ na dalsze życie aktorki.

Szczegółami na temat przebytego udaru Stone podzieliła się już w ubiegłorocznym wywiadzie dla magazynu „Variety”. „Straciłam wszystko, co miałam. Musiałam ponownie zastawić mój dom. Straciłam swoje miejsce w przemyśle filmowym, a byłam przecież najgorętszą gwiazdą filmową na świecie. Byłam tak sławna jak księżna Diana. Ona umarła, ja miałam udar i obie zostałyśmy zapomniane” – zwierzyła się wtedy Stone. Jak ocenia, powrót do całkowitego zdrowia zajął jej siedem lat.

„To najodważniejsze pamiętniki, jakie kiedykolwiek czytałem. To pochwała siły i odporności. Rachunek sumienia i wezwanie do aktywizmu” – tak książkę Sharon Stone ocenia Tim O’Connell z wydawnictwa Knopf, które ją wydaje. (PAP Life)

 • 22:42 Antonin Dvorak Legendy op. 59 (No. 6 in C sharp minor)
 • 22:47 Edvard Grieg Utwory liryczne op.65 (6)
 • 22:50 Ennio Morricone Per un Pugno di Dollari - Overture
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 328, Sunday, 20 September 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic