Informacje

Katarzyna Bonda pokaże Ostatni Rozdział

Dodano:
Katarzyna Bonda pokaże Ostatni Rozdział

fot.PAP/Stach Leszczyński

Lubiana przez czytelników autorka kryminałów Katarzyna Bonda w zaskakujący sposób pokaże zakończenie swojej kryminalnej serii "Cztery żywioły Saszy Załuskiej". Na bulwarach wiślanych zorganizowana zostanie specjalna strefa, rodem z jej powieści, zatytułowana Ostatni Rozdział.

Już 16 maja każdy będzie mógł poczuć się bohaterem serii "Cztery żywioły Saszy Załuskiej", którą otwiera "Pochłaniacz", a kończy "Czerwony Pająk" (premiera 23 maja). Czytelnicy będą mogli zajrzeć do Ostatniego Rozdziału w pawilonie "Bulwar Literacki".

Spotkamy tam różne światy w jednym miejscu. Ostatni Rozdział łączy klimat łódzkich ulic, niebezpiecznych mafijnych porachunków prosto z Trójmiasta, grozy podlaskich lasów i atmosferę nieuchronnego końca. Zdradza także, w jaki sposób pisarka pracuje nad swoimi powieściami, jak wygląda jej pokój, co czyta i jakie przedmioty pozwalają jej tworzyć misterną fabułę kryminalnych opowieści. Na odwiedzających czeka mnóstwo osobliwości prosto z kart kryminałów Katarzyny Bondy oraz prywatne rzeczy autorki. Poznamy świat, w którym powstaje literacka fikcja.

Otwarcie Ostatniego Rozdziału to kolejna akcja związana z premierą książki Bondy przygotowana przez Wydawnictwo Muza. W 2015 r. autorka podróżowała po Polsce specjalnie oznakowanym samochodem marki Mercedes W210, tytułowym "Okularnikiem", wypełnionym egzemplarzami promowanej powieści. W 2016 r. przy okazji premiery "Lampionów" powstały Lampiony Pop Up Store, czyli księgarnia, w której można było kupić tylko ten jeden tytuł Bondy.

Strefa Ostatni Rozdział będzie otwarta codziennie od 16 do 27 maja, w dni powszednie w godz. 16-21, a w weekendy w godzinach 11-22. Można będzie tez tam spotkać samą autorkę: 16 i 25 maja, w godz. 16-20.

Katarzyna Bonda - autorka powieści kryminalnych, z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Ogromną popularność oraz prestiżowe nagrody przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską ("Pochłaniacz", "Okularnik", "Lampiony", "Czerwony Pająk"). Do tej pory książki Bondy sprzedały się w Polsce w blisko dwumilionowym nakładzie. Są wydawane w 12 krajach. (PAP Life)

 • 10:10 Alan Menken Beauty And The Beast - Main Tittle
 • 10:21 Sergiusz Prokofiew Symfonia Klasyczna (1)
 • 10:29 Fritz Kreisler Liebesleid
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 256, niedziela, 24 czerwca 2018
 • 1
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 2
  Sixto Rodriguez
  Sugar Man
  Sugar Man
 • 3
  Bartosz Chajdecki
  Kruk. Szepty słychać po zmroku
  temat
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic