Informacje

Igor Herbut opowiedział o bolesnym etapie swego życia. „Myślałem, że się wykoleję”

Dodano:
Igor Herbut opowiedział o bolesnym etapie swego życia. „Myślałem, że się wykoleję”

fot.PAP/Paweł Supernak

Zaczął zyskiwać popularność w 2011 roku, kiedy wraz z założonym wtedy zespołem LemOn wygrał trzecią edycję show "Must Be the Music". Dziś jest gwiazdą i dzięki zdobytej wcześniej sławie zaczyna karierę solową - w kwietniu tego roku wydał własną płytę "Chrust". W czasie tych kilku lat kariery osiągnął jednak coś więcej - uporał się z trudnymi wydarzeniami z przeszłości.

Herbut w środę 13 maja był gościem Agaty Młynarskiej w jej instagramowym programie „Agata się kręci”. Prezenterka, która zna wokalistę od dawna, zauważyła, że przeszedł on w ostatnich latach ogromną przemianę. „Jesteś zupełnie inny niż w 2012 roku. Byłeś wtedy tak zamknięty w sobie, że nie wiem, czy podjęłabym się wywiadu z tobą” - powiedziała Młynarska. Igor Herbut wyjaśnił, że jego ówczesny stan miał związek z sytuacjami, z którymi musiał sobie poradzić. „Był czas ciemności w moim życiu (…). Myślałem, że się wykoleję, nie mówiłem o tym nigdy nikomu, ale wszystko jest na mojej płycie” - wyjaśnił muzyk. I dodał, że wielu ludzi dziwi to, że w chwili, gdy zaczął odnosić sukcesy, zamiast się nimi cieszyć, zmagał się z mrocznymi myślami. „Ludzie są zaskoczeni: jak to się wydarzyło? Igorek? Lemonek? O czym on mówi?” - wyznał

Herbut zdradził również, że w trudnym dla niego momencie życia odwróciło się od niego wiele osób. „Dopiero kiedy się przejdzie tę furtkę i zostawi za sobą, to wszystko staje się widoczne. Ten frazes, że przyjaciół poznaje się w biedzie, jest prawdziwy”. Dopytywany przez Agatę Młynarską, czy zmagał się z bólem duszy, jak nazywana jest depresja, muzyk nie odpowiedział. Wyznał jedynie: „Najważniejsze, że teraz jest pięknie”. Wokalista nie ukrywa, że jego przemiana dokonała się dzięki rodzinie. Od 2013 roku Herbut jest związany z producentką telewizyjną Małgorzatą Dacko, a w 2019 roku na świat przyszedł ich syn Kai. „On jest oceanem miłości, dzięki niemu stałem się jasny” - wyznał muzyk. (PAP Life)

 • 11:40 Saverio Mercadante Flute Concerto in E minor (3)
 • 11:47 Ed Sheeran I See Fire
 • 11:51 Kris Bowers The Lonesome Road
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 342, Sunday, 17 January 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic