Informacje

Angelina Jolie zostanie radiowcem? Od grudnia będzie miała swój program!

Dodano:
Angelina Jolie zostanie radiowcem? Od grudnia będzie miała swój program!

fot.PAP/EPA

Angelina Jolie od lat prowadzi działalność humanitarną. Tym razem 43-letnia aktorka przeniesie dyskusje na temat sposobu rozwiązania przemocy wobec kobiet w rejonach dotkniętych konfliktem zbrojnym oraz światowego programu z uchodźcami do radia. W mediach pojawiły się już oficjalne informacje potwierdzające podjęcie współpracy Jolie z dziennikarzami BBC 4 Today.

„Angelina jest wdzięczna za tę okazję by zgromadzić w BBC światowych ekspertów i poznać praktyczne sposoby na wiele ważnych problemów, które dotykają nasze czasy. Zaczęła już pracować z zespołem Today, by mieć pewność, że pasmo z jej udziałem odniesie sukces” – czytamy w jednej z informacji prasowych.

Już 28 grudnia Jolie będzie prowadzić wiadomości oraz specjalny program z wyjątkowymi gośćmi. Ostatnio o aktorce w mediach było głośno bardziej w kontekście problemów rodzinnych, rozwodu i walki o dzieci, a zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się jej aktywność zawodowa. Przyszedł czas na zmiany – filmową Larę Croft poznamy teraz z zupełnie innej strony. Już wkrótce pojawi się na antenie stacji BBC 4 – aktorka nie tylko przedstawi serwis informacyjny, ale porozmawia z ekspertami m.in.: o kryzysie migracyjnym w Europie czy o przemocy wobec kobiet w strefach wojennych. RMF

 • Notowanie: 269, niedziela, 10 lutego 2019
 • 1
  Kortez
  Kamerdyner
  Stare drzewa
 • 2
  Marcin Masecki / Joanna Kulig
  Zimna wojna
  Dwa serduszka
 • 3
  Henryk Kuźniak
  Vabank
  Ragtime Vabank
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic