Informacje

Najchętniej oglądane seriale we wrześniu w HBO Go

Dodano:
Najchętniej oglądane seriale we wrześniu w HBO Go

fot.PAP/EPA

"Przybysze", "Czarnobyl" i "Gra o tron" to najchętniej oglądane przez Polaków we wrześniu seriale HBO Go. W pierwszej dziesiątce znalazły się dwie rodzime produkcje - "Ślepnąc od świateł" i "Wataha".

HBO Go przedstawiło listę seriali, które były najchętniej oglądane przez Polaków na tej platformie streamingowej we wrześniu. Z dziesięciu tytułów na liście znajdują się dwie polskie produkcje - "Ślepnąc od świateł" i "Wataha".

Numer jeden wśród najchętniej oglądanych seriali to "Przybysze". Serial opowiada o zdarzeniach, podczas których na ziemię zaczynają wracać ludzie z przeszłości. Każda z postaci pochodzi z innego okresu historycznego, a nowych przybyszów z każdym dniem pojawia się coraz więcej...

Miejsce drugie wśród ulubionych seriali Polaków w rankingu HBO Go zajął "Czarnobyl", historia awarii atomowej elektrowni i akcji zapobiegania ostatecznej katastrofie...

Trzecie miejsce na podium najchętniej oglądanych przez Polaków seriali we wrześniu zajął kolejny sezon "Gry o tron", adaptacja sagi George'a R.R. Martina.

Polskie seriale, które znajdują się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych to "Wataha" (9 miejsce) oraz "Ślepnąc od świateł" (8 miejsce).

Pierwszy serial to historia pracy strażników granicznych w Bieszczadach. Funkcjonariusze na co dzień walczą z nielegalnym przemytem ludzi, broni czy narkotyków. Premiera kolejnego, trzeciego sezonu zaplanowana jest na 6 grudnia.

Z kolei "Ślepnąc od świateł" to ekranizacja powieści Jakuba Żulczyka, pod tym samym tytułem, której bohaterem jest Kuba, diler narkotyków zaopatrujący celebrytów. Kuba współpracuje z gangsterami i w pewnym momencie chce się wyrwać z przestępczego układu...

Listę dziesięciu najbardziej oglądanych przez polskich widzów seriali na HBO Go zamyka serial komediowy "Gracze". Opowiada on historie byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Fabuła skupia się przede wszystkim na byłym zawodniku Spencerze Starsmorze, który zaczyna pracę jako mentor dla emerytowanych sportowców... (materiały prasowe/PAP Life)

 • 01:33 Felix Mendelssohn Sen Nocy Letniej (Scherzo)
 • 01:38 Jan Sebastian Bach I Suita orkiestrowa C-dur (3)
 • 01:42 Ralph Vaughan Williams Fantazja na temat Thomasa Tallisa
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 321, Sunday, 31 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic