Informacje

Na początku przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do czwartej części „Thora”

Dodano:
Na początku przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do czwartej części „Thora”

fot. PAP/EPA

Po tym, jak za reżyserię filmów o przygodach komiksowego „Thora” wziął się Taika Waititi, który zrealizował trzecią część tej serii, kolejna część perypetii boga Asgardu stała się jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tzw. czwartej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. O postępach w pracy nad filmem „Thor: Love and Thunder” poinformowali Taika Waititi oraz wracająca do serii Natalie Portman.

Natalie Portman wciela się w postać ziemskiej ukochanej Thora, Jane Foster. Wiadomo, że w czwartej części filmu aktorka wcieli się w postać Potężnej Thor, czyli po prostu żeńskiej odpowiedniczki tego boga. Poza tym niewiele więcej wiadomo o fabule filmu „Thor: Love and Thunder”.

Wiadomo jednak, kiedy miałyby zacząć się zdjęcia do tego filmu. W dobie pandemii COVID-19 niczego nie można być pewnym, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia ruszą na początku 2021 roku. „Kręcimy w Australii na początku przyszłego roku” – poinformowała Natalie Portman w rozmowie z Sereną Williams za pośrednictwem Instagrama. Gwiazdy rozmawiały o nowej kolekcji ubrań sygnowanych przez tenisistkę. W ostatnich dniach obie zainwestowały też w żeński klub piłkarski z Los Angeles.

Inną informacją dotyczącą filmu „Thor: Love and Thunder” podzielił się Taika Waititi, który po nakręceniu „Thor: Ragnarok” zajmie się też reżyserią czwartej części serii. „Pisanie scenariusza idzie bardzo dobrze. Piszemy go od roku i dokładnie w tym tygodniu pochyliliśmy się nad kolejną jego wersją” – powiedział w rozmowie z „BBC News”. Waititi nazwał scenariusz filmu szalonym, a zarazem bardzo romantycznym. „Chciałbym stworzyć coś, czego nigdy wcześniej nie zrobiłem, ani nawet o to nie dbałem. Chciałbym zaatakować właśnie coś takiego” – dodaje reżyser w kontekście romantycznego wątku w nadchodzącym filmie.

Datę premiery filmu „Thor: Love and Thunder” ustalono na 25 marca 2022 roku. Rolę Thora ponownie zagra Chris Hemsworth, a Tessa Thompson znów wcieli się w postać Walkirii. W roli głównego złoczyńcy zobaczymy Christiana Bale’a, nie wiadomo jednak, kim ta postać będzie. (PAP Life)

 • 22:10 Jean Sibelius Valse triste
 • 22:16 Fryderyk Chopin Preludium As-dur op.28 nr 17
 • 22:20 Bartosz Chajdecki Chce się żyć
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 328, Sunday, 20 September 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic