Informacje

Krakowska majówka z serialami

Dodano:
Krakowska majówka z serialami

Produkcje skandynawskie, koreańskie i rosyjskie, seriale true crime, rola kobiet przed i za kamerą, dystopie oraz międzynarodowa popularność seriali nieanglojęzycznych – to wiodące tematy kolejnej edycji CANAL+ SerialCon. Cykl wydarzeń, paneli i projekcji odbędzie się w terminie 01.05-03.05.2018 w ramach 11.Netia OFF CAMERA.

Wśród gości tegorocznej edycji znalazły się m.in. Sarrah Dollard, australijska scenarzystka znana z pracy przy „Primeval”, „Merlin”, „Being Human”, „You, Me and the Apocalypse”, „The White Princess”, przy kultowej australijskiej telenoweli „Neighbours” – a także przy serialu „Doctor Who”, producentka Rochelle Dancel oraz Lisa Gifford, doświadczona scenarzystka, która od dwóch lat jest showrunnerką brytyjskiego „EastEnders”. Warsztaty scenariuszowe poprowadzi z kolei Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, stojąca za sukcesem seriali „Druga szansa” i „Diagnoza”.

Canal+ SerialCon to także szansa na rozmowę z twórcami seriali i znanymi aktorami. W tym roku publiczność spotka się między innymi z ekipami seriali „Kruk. Szepty słychać po zmroku” i „Diagnoza”. Pojawią się postacie internetowej sceny serialowej – Zwierz Popkulturalny, Jakbyniepaczeć, Catus Geekus, Drugi Seans, Mysza Movie.

Fani seriali będą bezpłatnie uczestniczyć w licznych spotkaniach i panelach dyskusyjnych odbywających się w budynkach MOS i Arteteki w, a także w warsztatach z ekspertami. Nocą natomiast toczyć się będą serialowe maratony w salach kina ARS.

W ramach nocnych maratonów będzie można zobaczyć m.in. 2 oryginalne produkcje CANAL+ - serial „KRUK. Szepty słychać po zmroku” i drugi sezon „Belfra” – a także duński serial „Ride upon the Storm”, brytyjski „Hard Sun”  emitowane na antenie Canal+.

Na rodziny i wszystkich młodych duchem fanów odwiedzających wydarzenie czekać będzie Kącik Dziecięcy, w którym będzie można odpocząć, wziąć udział w grach i zabawach oraz obejrzeć odcinki animowanej „Kacperiady” – produkcji studia Human Ark.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/serialcon/
https://twitter.com/serialcon_krk
http://www.offcamera.pl/festiwal/serialcon
 • 03:06 Johannes Brahms Walc op.39 nr 15
 • 03:08 Jezioro łabędzie (Walc)
 • 03:15 Conga del fuego nuevo
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 256, niedziela, 24 czerwca 2018
 • 1
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 2
  Sixto Rodriguez
  Sugar Man
  Sugar Man
 • 3
  Bartosz Chajdecki
  Kruk. Szepty słychać po zmroku
  temat
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic