Informacje

Jeff Goldblum - ikona stylu, która kocha modowe absurdy

Dodano:
Jeff Goldblum - ikona stylu, która kocha modowe absurdy

fot.PAP/EPA

Dyrekcja drugiej co do wielkości w Ameryce Płn. opery w San Francisco (SFO) podjęła we wtorek decyzję o odwołaniu benefisu z udziałem Placido Domingo, który jest podejrzewany o molestowanie seksualne współpracowniczek. Zmowę milczenia przerwała we wtorek AP. Jeff Goldblum - ikona stylu, która kocha modowe absurdy.

Jeff Goldblum poza statusem gwiazdy, stał się również ikoną stylu. Gdzie nie spojrzeć, jego nazwisko wymieniane jest jako jedno z pierwszych na liście najlepiej ubranych mężczyzn.

Należy do tego grona ludzi, którzy zakładając nawet najbardziej absurdalne ubrania wyglądają w nich szykownie i modnie. Sam zresztą kocha modowe absurdy, z których odważnie czerpie. Spodnie w paski zebry, wzorzyste koszule, połyskliwe garnitury - Jeff Goldblum przyzwyczaił wszystkich do odważnych stylizacji.

Choć dla wielu taka zabawa modą może okazać się stylową rosyjską ruletką - jeden krok może dzielić od przesady - w jego przypadku stała się strzałem w dziesiątkę. Modowe wybory przyniosły mu status ikony stylu.

Stylista Andrew Vottero zdradził, że aktor ma ciekawe wyczucie stylu i bardzo interesuje się modą. "Jeff Goldblum jest osobowością" - dodaje.

Sam Goldblum wydaje się być raczej obojętny wobec tego, jak wygląda - tak mało mu na tym zależy, że wygląda doskonale. Ma niesamowite, wrodzone poczucie mody, odwagę w noszeniu ubrań. On sam nigdy nie spodziewał się, że po sześćdziesiątce zyska status ikony stylu. "Nigdy nie miałem takiego celu ani aspiracji. Kto mógłby się tego spodziewać?" - zapewniał.

"Myślę, że wszystko leży gdzieś pomiędzy byciem sobą, radością z bycia sobą" - przyznał.

Choć jego garderobę wypełniają ubrania znamienitych projektantów od najlepszych domów mody - szczególnie upodobał sobie Pradę i Saint Laurent - ubrań nie traktuje jak trofea.

"Ubrania, styl, zawsze to lubiłem. Nie tyle jako zdobycz, trofea, ale moc jaką mają, wpisują się w obraz jaki przedstawiamy światu, są niczym kostiumy w filmie" - wyjaśnia. Choć uwielbia ekstrawagancję, nie jest mu daleki minimalizm, który często towarzyszy mu każdego dnia. "Nie mam głębokiej wiedzy. Po prostu podoba mi się mój styl" - przyznaje. (PAP Life)

 • 22:40 Wojciech Kilar Portrait of a Lady - Epilog
 • 22:46 Benjamin Wallfisch New World Coming
 • 22:49 Dario Marianelli Prologue
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 325, Sunday, 28 June 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic