Dorociński wystąpi w „Mission: Impossible"? Polski aktor zdradza sekret produkcji na tajemniczym nagraniu

Od kilku miesięcy pojawiają się doniesienia o najnowszej części „Mission: Impossible". Na ekranie obok Toma Cruise'a ma wystąpić Marcin Dorociński. Polski aktor opublikował nagranie, które zdaje się potwierdzać jego udział w produkcji.

Dorociński wystąpi w „Mission: Impossible"? Polski aktor zdradza sekret produkcji na tajemniczym nagraniu
Fot.Netflix/Materiały prasowe

Marcin Dorociński podobno od kilku miesięcy przebywa na planie ósmej części „Mission: Impossible". Doniesienia te zdawał się wcześniej potwierdzać reżyser obrazu Christopher McQuarrie. Z kolei Marcin Dorociński w jednym z postów na Facebooku pozdrawiał fanów z Wysp Brytyjskich, jednocześnie przedstawił dwóch nowych znajomych.

Ostatnio polski aktor opublikował nagranie, na którym słyszymy następującą wypowiedź:

Nie mogę wam powiedzieć, co robię, i dlaczego tu jestem. I nie mogę wam powiedzieć, że jestem w Dubrowniku.

Czy zatem faktycznie zobaczymy Marcina Dorocińskiego w ósmej odsłonie „Mission: Impossible”? Czas pokaże, jednak jest to bardzo prawdopodobne.

 

Nadchodzący film z serii „Mission: Impossible” został podzielony na dwie części. „Mission Impossible: Dead Reckoning Part 1” zadebiutuje w kinach 14 lipca 2023 roku, a druga część rok później, 28 czerwca 2024 roku.

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Marcin Dorociński zagra w nowym „Mission:Impossible”? Reżyser filmu opublikował tajemnicze zdjęcie
„Mission:Impossible” od 26 lat gości na ekranach, ciesząc się ogromną popularnością wśród widzów. Seria ewoluowała, jednak zawsze mogliśmy liczyć na obecność agenta Ethana Hunta (Tom Cruise) i jego drużyny. Wiele...

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic