4. sezon serialu „Westworld” w nowym zwiastunie. Jaki los czeka bohaterów? Znamy datę premiery kolejnych odcinków

„Westworld” mroczny serial science fiction, którego twórcami są Jonathan Nolan i Lisa Joy, doczekał się 4. sezonu. Najnowsze odcinki będzie można obejrzeć już niebawem na HBO i HBO Max. Nowy zwiastun ujawnia losy ulubionych bohaterów.

4. sezon serialu „Westworld” w nowym zwiastunie. Jaki los czeka bohaterów? Znamy datę premiery kolejnych odcinków
Fot.HBO/Materiały prasowe

O czym opowiada serial?

Fabuła serialu koncentruje się wokół futurystycznego parku rozrywki założonego przez utalentowanych naukowców. Jego główną atrakcją są roboty do złudzenia przypominające żywych ludzi. Co się jednak stanie, gdy sztuczna inteligencja zacznie zyskiwać świadomość i zapragnie wolności? Czy jedyną drogą jest zemsta na „ludzkich” oprawcach? Wraz z rozwojem fabuły odwiedzamy kolejne parki tematyczne, udajemy się do „prawdziwego” świata, widzimy, jak wygląda przyszłość, a także, że zwykli ludzie też borykają się z wieloma ograniczeniami

Nowe odcinki

Dolores, która zginęła w finale 3. sezonu powraca. Jednak, jak wiemy z poprzednich odcinków, trudno stwierdzić, czy jest to ta sama postać, która towarzyszy nam od początku serialu. Jak widać na zwiastunie, Bernard nadal poszukuje odpowiedzi na dręczące go pytania. Antagonistą tego sezonu będzie najprawdopodobniej „zbuntowana” Dolores „znajdująca się” w ciele Charlotte Hale. 

Kiedy premiera?

Na ekranach ponownie pojawią się: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, Aaron Paul oraz Angela Sarafyan. Nowym nabytkiem produkcji została Ariana DeBose, tegoroczna zdobywczyni Oscara w kategorii „Najlepsza aktorka drugoplanowa” za rolę w filmie Stevena Spielberga „West Side Story”.

„Westworld” był 54 razy nominowany do Emmy, w efekcie zdobywając 9 statuetek. Premiera 4. sezonu „Westworld” przewidziana jest na 27 czerwca na HBO i HBO Max. Wiadomo, że wyemitowanych zostanie 8 nowych odcinków.

 

Autor:Judyta Nowak

Źródło:HBO Max/RMF Classic

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic