Z miłości do… muzyki, czyli walentynki z RMF Classic+

Specjalne walentynkowe audycje w RMF Classic+ Piosenki Filmowe i RMF Classic+ Ballady prowadzone przez Kingę Nygę-Chwalińską i Roberta Bojanowskiego oraz atrakcyjna oferta cenowa na zakup lub przedłużenie dostępu do unikatowej platformy radiowej RMF Classic+. Z miłości do słuchaczek i słuchaczy oraz do najpiękniejszej muzyki filmowej stacja przygotowała wyjątkową propozycję na 14 lutego.

Z miłości do… muzyki, czyli walentynki z RMF Classic+

W RMF Classic+ w aplikacji oraz na platformie codziennie od poniedziałku do piątku od 13.00 do 16.00 subskrybentki i subskrybenci mogą wybrać audycję, której chcą wysłuchać. Są one nadawane bez reklam równolegle do streamu głównej anteny – do wyboru: RMF Classic+ Muzyka Filmowa, RMF Classic+ Muzyka Klasyczna, RMF Classic+ Piosenki Filmowe i RMF Classic+ Ballady.

To właśnie w dwóch ostatnich audycjach usłyszymy utwory przepełnione miłością, a specjalne programy poprowadzą Kinga Nyga-Chwalińska (RMF Classic+ Piosenki Filmowe) i Robert Bojanowski (RMF Classic+ Ballady). Start punktualnie o godzinie 13.00, a powtórka – jak zawsze – o godzinie 20.00. Dodatkowo, słuchaczki i słuchacze będą mogli wrócić do specjalnych programów w wersji podcastów przez kolejne 30 dni.

Bez kartek, serduszek i pluszowych misiów, za to z piosenkami, które, ostrzegam, mogą wywołać gęsią skórkę – zapowiada swoją audycję Kina Nyga-Chwalińska w RMF Classic+ Piosenki Filmowe. Nie zabraknie kultowych ballad - takich jak „My Heart Will Go On” autorstwa Jamesa Hornera i Willa Jenningsa czy „(Everything I Do) I Do It For You”  Bryana Adamsa. Sięgniemy również po utwory, które z dystansem i przymrużeniem oka opowiadają o uczuciach. Na naszej playliście pojawią się m.in.: Sixpence None the Richer z utworem „Kiss me”, John Paul Young i jego optymistyczne „Love is in the air”, będzie zmysłowe „Crazy in love” w interpretacji  Emeli Sandé And The Bryan Ferry Orchestra i mroczne „Better love” Hoziera – wylicza dziennikarka. Zakochani czy single – to bez znaczenia, słuchając wtorkowej audycji „Piosenki Filmowe” w RMF Classic + wszyscy będziemy czuć wzruszenie, radość i tęsknotę.

Z kolei Robert Bojanowski obiecuje: Będzie nastrojowo, miłośnie... tak jak powinno być w Święto Zakochanych. To będą cudowne, muzyczne walentynki w RMF Classic+. Usłyszmy cudowne „I will always love you”, będzie można przytulić swoją walentynkę przy Lady Pank i popatrzeć sobie w oczy słuchając Adele. Do usłyszenia 14 lutego w RMF Classic+ Ballady.

Z miłości do… muzyki dla subskrybentek i subskrybentów została także przygotowana atrakcyjna oferta na zakup dostępu do unikatowej platformy radiowej RMF Classic+ na 12, 6 i 3 miesiące. Pierwotne ceny* zostały obniżone aż o 30%! Co zrobić, by skorzystać z walentynkowej oferty? Wystarczy wejść na stronę https://plus.rmfclassic.pl/plus/aktywacja i dokonać zakupu dostępu do platformy na wybrany przez siebie okres lub przejść na stronę https://plus.rmfclassic.pl/plus/prezent, by kupić voucher prezentowy dla osoby, którą darzy się szczególnymi uczuciami i przekazać jej wyjątkowy upominek.

*Ceny przez ostatnie 30 dni to: 30, 50 i 108 zł. Ceny w promocji cenowej to: 21, 35 i 75 zł.

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic