W sobotę Björk wystąpi w Tauron Arenie. Wielkie widowisko w Krakowie!

Już w sobotę Björk wystąpi w Krakowie. Koncert islandzkiej piosenkarki obejrzeć i usłyszeć będzie można w Tauron Arenie. Występ będzie częścią wielkiej trasy koncertowej Cornucopia arena tour.

W sobotę Björk wystąpi w Tauron Arenie. Wielkie widowisko w Krakowie!

Trasa koncertowa powstała w nawiązaniu do albumu "Utopia". Cornucopia zadebiutowała w nowojorskim TheShed, otrzymując znakomite recenzje, a magazyn Rolling Stone skomentował widowisko, pisząc o "nowatorskim spektaklu dźwiękowo-wizualnym".

Nowy program Cornucopia to połączenie dotychczasowej twórczości muzycznej artystki z utworami z jej najnowszego albumu "Fossora", nominowanego do nagrody Grammy.

W Tauron Arenie doświadczymy prawdziwego show z cyfrowymi wizualizacjami stworzonymi przez Tobiasa Gremmlera, Andy'ego Huanga, Nicka Knighta oraz agencję M/M. Scenografię stworzyła Chiara Stephenson. Artystce na scenie towarzyszyć będzie septet fletowy Viibra, klarneciści, harfistka, instrumenty perkusyjne, elektroniczne oraz szereg instrumentów wykonanych na zamówienie. Innowacyjna konstrukcja sceny zapewni efekt dźwięku przestrzennego.

Trasa Björk rozpoczęła się we wrześniu w Lizbonie.

Niesamowity spektakl stworzony przez jedną z największych kompozytorek, piosenkarek i artystek naszych czasów już w sobotę. Björk w Krakowie, w Tauron Arenie 18 listopada o godzinie 18.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic