Informacje

ODWOŁANIE KONCERTU ICE CLASSIC: JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI

Dodano:
ODWOŁANIE KONCERTU ICE CLASSIC: JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI

Z przykrością informujemy, że KBF, organizator koncertu ICE Classic: Jakub Józef Orliński zaplanowanego na 16 grudnia 2020 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków, podjął decyzję o odwołaniu wydarzenia w pierwotnie planowanej formule. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Dynamiczny rozwój sytuacji epidemicznej w Polsce oraz decyzja Ministerstwa Zdrowia o objęciu całego kraju czerwoną strefą, w której obowiązują dodatkowe obostrzenia, zmusiły nas do odwołania koncertu ICE Classic: Jakub Józef Orliński w pierwotnie planowanej formule.

W związku z powyższym, a także przez wzgląd na bezpieczeństwo artystów i publiczności, oraz ogromne zainteresowanie koncertem Jakuba Józefa Orlińskiego w ramach cyklu ICE Classic i jednocześnie niemożność zapewnienia posiadaczom biletów wstępu na wydarzenie jako organizator, podjęliśmy decyzję, że koncert ICE Classic: Jakub Józef Orliński, zaplanowany na 16 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków, zostaje odwołany. Oznacza to, że nie odbędzie się on ani w planowanym, ani też w późniejszym terminie z udziałem publiczności. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na wydarzenie, prosimy o zapoznanie się z informacjami o zasadach zwrotów biletów i karnetów.

Pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo publiczności, osób pracujących przy organizacji koncertu oraz samych artystów jest dla nas najważniejsze. Odwołanie wydarzenia było trudną, ale jedyną możliwą do podjęcia w obecnej sytuacji decyzją, w związku z tym liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Poniżej znajdą Państwo informacje na temat możliwości zwrotu biletów i karnetów.


Z poważaniem
Dyrektor KBF
Izabela Błaszczyk wraz zespołem

ZASADY ZWROTU BILETÓW I KARNETÓW NA KONCERT ICE CLASSIC: JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI
 
BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE PRZEZ PORTAL EVENTIM.PL LUB POPRZEZ STRONĘ KBF.KRAKOW.PL/BILETY
W przypadku biletów lub karnetów zakupionych przez portal Eventim.pl lub poprzez stronę kbf.krakow.pl/bilety, otrzymają Państwo wiadomość mailową o sposobie dokonania zwrotów.
 
BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE W PUNKTACH SPRZEDAŻY STACJONARNEJ EVENTIM
Zwrotu biletów lub karnetów można dokonać wyłącznie w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu.

BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE W PUNKTACH INFOKRAKÓW
W przypadku biletów lub karnetów zakupionych w punktach oficjalnej sieci informacji miejskiej i turystycznej InfoKraków zwrotu należy dokonać w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu.
Lista punktów InfoKraków: http://infokrakow.pl/ • 04:52 Seong-Jin Cho, Claude Debussy Światło księżyca
 • 04:57 Dmitri Szostakowicz Folk Feast
 • 05:00 Giacomo Puccini Turandot (Nessun dorma)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 342, Sunday, 17 January 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic