ON AIR
od 18:00 zaprasza: Natalia Grzeszczyk

Nowe terminy koncertów Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

21 i 22 października to daty przeniesionych koncertów tegorocznej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie – FMF4Kids: Agi Bagi i The Best of John Barry. W czwartek 21 października zapraszamy młodszych melomanów, a w piątek 22 października spotkamy się z fanami muzyki do m.in. filmów Pożegnanie z Afryką czy serii z Jamesem Bondem w roli głównej. Oba koncerty odbędą się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety zachowują swoją ważność.

Nowe terminy koncertów Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

21 i 22 października 2021 roku

W ubiegły weekend musieliśmy podjąć trudną, lecz konieczną decyzję o przeniesieniu dwóch koncertów FMF – FMF4Kids: Agi Bagi i The Best of John Barry. Jej powodem były nieprzychylne prognozy pogody, które wskazywały na opady deszczu, wysoką wilgotność powietrza oraz niską temperaturę. W takich warunkach realizacja wydarzeń byłaby nie tylko niekomfortowa, ale przede wszystkim niemożliwa. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w Centrum Kongresowym ICE Kraków – lokalizacji znanej i lubianej przez fanów FMF – w nowych terminach.

W piątek 22 października o godzinie 20.00 w Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego zapraszamy na koncert The Best of John Barry. Utwory tego kompozytora prezentowaliśmy na FMF nie raz, bo trudno o drugą tak wyrazistą i wszechobecną w branży filmowej postać. W hołdzie wielokrotnie nagradzanemu twórcy FMF Youth Orchestra wykona muzykę z m.in. Pożegnania z Afryką, Tańczącego z wilkami czy Niemoralnej propozycji. Twórczość John Barry’ego to oczywiście również muzyka towarzysząca przygodom Jamesa Bonda – posłuchamy więc utworów z filmów Pozdrowienia z Rosji, W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości, Diamenty są wieczne oraz Żyje się tylko dwa razy.

W czwartek 21 października o godzinie 13.00 zapraszamy najmłodszych fanów FMF do Sali Teatralnej ICE Kraków na koncert FMF4Kids z muzyką z Agi Bagi, polskiego serialu animowanego promującego postawy ekologiczne. Przygody Bodzia i Zibiego na planecie Agi Bagi to niezwykle popularna produkcja, od lat obecna w stacjach telewizyjnych i na platformach przeznaczonych dla dzieci – od TVP ABC czy Polsat JimJam po Strefę Bajek i Netflixa. Najmłodsi będą mogliusłyszeć dobrze sobie znane głosy Magdy Mitoń, Kasi Tarkowskiej i Michała Ostrowskiego, którzy wystąpią wraz z zespołem. Dorośli też są mile widziani!

W tym momencie sprzedaż biletów na koncert The Best of John Barry nie jest prowadzona ze względu na ograniczenia wynikające z obowiązujących reżimów sanitarnych. Osoby, którym nowy termin koliduje z dotychczasowymi planami i zechcą zwrócić wejściówki, prosimy o wiadomość na adres mailowy kontakt@kbfbilety.krakow.pl. W przypadku uwolnienia do sprzedaży dodatkowej puli biletów, wszystkie informacje będziemy zamieszczać na FMF.FM oraz KBFBILETY.KRAKOW.PL.

Ze względu na przeniesienie koncertu FMF4Kids: Agi Bagi do Sali Teatralnej ICE Kraków uruchamiamy sprzedaż dodatkowej puli biletów. Wejściówki dostępne są pod adresem KBFBILETY.KRAKOW.PL.

Do zobaczenia podczas finału 14. Edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie!
Organizatorami Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie są: Miasto Kraków, KBF i RMF Classic.