Nowe Stacje+ z muzyką gatunkową już dostępne w RMF Classic+

Do dotychczasowej oferty Stacji+, czyli gatunkowych stacji muzycznych dostępnych dla subskrybentek i subskrybentów RMF Classic+, dołączają kolejne. I to aż sześć nowych! Wśród nich m.in. RMF Classic+ Hans Zimmer, RMF Classic+ Muzyka Oskarowa oraz RMF Classic+ Czas skupienia, w której wykorzystano elementy projektu „Usłysz Odrę” – czyli terenowych nagrań polskiej natury, zrealizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

Nowe Stacje+ z muzyką gatunkową już dostępne w RMF Classic+

RMF Classic+ Czas skupienia to stacja radiowa, która jest stworzona z myślą o słuchaczkach i słuchaczach, którzy chcą się skoncentrować. Specjalnie dobrana muzyka pozwala na odprężenie się, uspokojenie oraz na skupienie na pracy lub nauce. W ofercie stacji znajdują się zarówno klasyczne utwory, jak i nowoczesne kompozycje. A także… dźwięki polskiej natury! To fragmenty nagrań terenowych, które zostały zrealizowane przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu w ramach interdyscyplinarnego przedsięwzięcia, którego głównym celem było przedstawienie Odry jako niezwykle przyjaznej społecznie przestrzeni, z ogromnym, kulturotwórczym potencjałem.

RMF Classic+ Hans Zimmer to Stacja+, w której można usłyszeć wyjątkowe kompozycje jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych twórców muzyki filmowej wszech czasów. Prezentowane utwory są niezwykle różnorodne. To sprawi, że Stacja+ nigdy się nie znudzi. 

RMF Classic+ Tarantino to Stacja+, w ramach której można usłyszeć utwory z filmów jednego z najlepszych reżyserów wszech czasów - Quentina Tarantino. W ofercie znajdują się między innymi utwory z takich filmów jak „Pulp Fiction”, „Kill Bill” i „Django”. Muzyka, którą można usłyszeć w tej Stacji+ to doskonały wybór dla miłośników filmów Tarantino oraz dla fanów bluesa, rocka czy soulu.

RMF Classic+ John Williams to Stacja+, w ramach której można usłyszeć utwory jednego z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej. W ofercie znajdują się kompozycje z takich filmów jak „Gwiezdne wojny”, „Indiana Jones”, „E.T.: czy „Jurassic Park".

RMF Classic+ Muzyka Oskarowa pozwoli Wam przenieść się wprost na… czerwony dywan. W tej Stacji+ prezentujemy utwory nagrodzone Oscarem lub nominowane do tej prestiżowej nagrody. To idealna stacja dla miłośników kina oraz dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezapomniane melodie.

RMF Classic+ Klasyka z werwą to Stacja+, w ramach której można usłyszeć klasyczną muzykę, która pobudza zmysły, daje energię do działania i jest jak porannych łyk świeżo parzonej kawy. Słuchaczki i słuchacze, którzy do tej pory nie byli przekonani do klasycznych brzmień z pewnością zakochają się w… Klasyce z werwą!

RMF Classic+, czyli unikatowa platforma radiowa          

Poza szeregiem benefitów dla użytkowników i użytkowniczek, takich jak możliwość zdobycia książek czy biletów na wydarzenia kulturalne w Plusomacie, RMF Classic+ to cztery nadawane równolegle do głównej anteny audycje muzyczne – premiery odbywają się od poniedziałku do piątku od 13.00 do 16.00, a powtórki zawsze od 20.00. Do wyboru audycje RMF Classic+ Muzyka Filmowa, RMF Classic+ Ballady, RMF Classic+ Muzyka Klasyczna i RMF Classic+ Piosenki Filmowe. Programy prowadzone są przez dziennikarzy Grupy RMF. Co warto podkreślić, RMF Classic+ to jeszcze więcej muzyki zamiast reklam – w miejscach bloków reklamowych pojawiają się dodatkowe utwory i animacje.

Dostęp do RMF Classic+ można zakupić na określony czas: na 3-, 6- lub 12-miesięcy lub skorzystać z opcji subskrypcji w cenie 9.90 zł miesięcznie. Nowi użytkownicy mogą testować usługę przez 30-dni całkowicie bezpłatnie.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic