Najnowszy album The Rolling Stones będzie miał specjalną premierę w Warszawie

Wielkimi krokami zbliża się święto fanów zespołu The Rolling Stones. 20 października do rąk słuchaczy trafi najnowszy album brytyjskiej grupy rockowej zatytułowany „Hackney Diamonds”. Płyta będzie miała wyjątkową premierę w Warszawie. 20 października pod Pałacem Kultury i Nauki stanie charakterystyczny, angielski autobus, w którym będzie można posłuchać najnowszych utworów Jaggera i spółki.

Najnowszy album The Rolling Stones będzie miał specjalną premierę w Warszawie
The Rolling Stones / fot.TOLGA AKMEN / PAP/EPA

„Hackney Diamonds” to z pewnością jedna z najbardziej wytęsknionych płyt zespołu The Rolling Stones. Na album zawierający nowe kompozycje fani brytyjskiej grupy musieli bowiem czekać aż 18 lat. Nic zatem dziwnego, że jej premiera będzie miała szczególną oprawę. Przekonają się o tym także polscy miłośnicy Stonesów. 20 października między godziną 17.00 a 20.00 przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanie charakterystyczny angielski piętrowy autobus. A potem dwukrotnie - o 17.30 i 18.30 - wyruszy na przejażdżkę po ulicach stolicy. Przez cały czas będzie można w nim posłuchać utworów z najnowszej płyty zespołu. Organizatorzy premiery przygotowali wyjątkowe konkursy z nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Na nadchodzącej płycie „Hackney Diamonds” znajdzie się w sumie 12 utworów. W kilku z nich będzie można usłyszeć znane gwiazdy, bo Stonesi do pracy nad krążkiem zaprosili Paula McCartneya, Eltona Johna, a także Lady Gagę i Steviego Wondera, z którymi wspólnie wykonują utwór „Sweet Sounds of Heaven” – drugi singiel promujący płytę. Członkowie zespołu oddali także hołd nieżyjącemu perkusiście Charliemu Wattsowi. Jak zapowiadali podczas wrześniowej konferencji na płycie znalazły się dwa utwory, które formacja nagrała w 2019 roku jeszcze z jego udziałem. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic