Festiwal "Black or white". Sprawdź, kto wystąpi!

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zobaczymy 10 czerwca podczas finału Festiwalu "Black or white". To wyjątkowe wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kulturalny krajobraz Krakowa. Myślą przewodnią tegorocznego koncertu jest hasło: "Piosenki wiecznie żywe". „Warto kupić bilet na ten festiwal, by trochę się pośmiać, wzruszyć, posłuchać dobrej muzyki, a także pomóc pacjentom chorym na nowotwory neuroendokrynne” – zachęca Izabela Mytnik – współorganizator wydarzenia.

 Festiwal "Black or white". Sprawdź, kto wystąpi!
Kabaret Hrabi wystąpi 10 czerwca podczas finału Festiwalu „Black or white” /Festiwal „Black or white” /

Festiwal "Black or white" to nie tylko wyjątkowe spotkanie muzyczne, ale przede wszystkim promowanie informacji na temat nowotworów neuroendokrynnych. Wzorem lat ubiegłych program koncertu będzie bardzo różnorodny, nawiązujemy w ten sposób do różnorodności, jaką prezentują te nowotwory.

Festiwal łączy z sobą fantastycznych wokalistów, instrumentalistów, wybitne postacie polskiej sceny kabaretowej. W tym roku gościem specjalnym będzie Prisca Agbo artystka dobrze znana w środowisku muzyki gospel.

Oto, kogo zobaczymy podczas Festiwalu "Black or white"

    Grzegorz Turnau
    Artur Andrus
    Kabaret Hrabi
    Wojciech Myrczek
    Prisca Agbo
    Zespół Wokalny Colour Voices
    Zespół Wokalny Star¬_si
    Olga Szomańska
    Orkiestra Festiwalowa OF BOW pod dyrekcją Karola Pyki

Koncert poprowadzi Ewa Drzyzga


"Piosenki wiecznie żywe"

Temat tegorocznego koncertu: "Piosenki wiecznie żywe" pozwoli przypomnieć utwory, które często gościły na listach przebojów, które nuciliśmy, słysząc je w radiu. Jak co roku czekają na Państwa niespodzianki.

Ponieważ "Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów" całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii SU w Krakowie celem poprawy diagnostyki i leczenia pacjentów onkologicznych pozostających pod opieką Kliniki. Bilety na koncert można kupić TUTAJ>>>

Źródło: RMF FM

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic