ON AIR
od 14:00 Zielona Niedziela zaprasza: Magdalena Juszczyk

Festiwal "Black or white". Sprawdź, kto wystąpi!

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zobaczymy 10 czerwca podczas finału Festiwalu "Black or white". To wyjątkowe wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kulturalny krajobraz Krakowa. Myślą przewodnią tegorocznego koncertu jest hasło: "Piosenki wiecznie żywe". „Warto kupić bilet na ten festiwal, by trochę się pośmiać, wzruszyć, posłuchać dobrej muzyki, a także pomóc pacjentom chorym na nowotwory neuroendokrynne” – zachęca Izabela Mytnik – współorganizator wydarzenia.

 Festiwal "Black or white". Sprawdź, kto wystąpi!
Kabaret Hrabi wystąpi 10 czerwca podczas finału Festiwalu „Black or white” /Festiwal „Black or white” /

Festiwal "Black or white" to nie tylko wyjątkowe spotkanie muzyczne, ale przede wszystkim promowanie informacji na temat nowotworów neuroendokrynnych. Wzorem lat ubiegłych program koncertu będzie bardzo różnorodny, nawiązujemy w ten sposób do różnorodności, jaką prezentują te nowotwory.

Festiwal łączy z sobą fantastycznych wokalistów, instrumentalistów, wybitne postacie polskiej sceny kabaretowej. W tym roku gościem specjalnym będzie Prisca Agbo artystka dobrze znana w środowisku muzyki gospel.

Oto, kogo zobaczymy podczas Festiwalu "Black or white"

    Grzegorz Turnau
    Artur Andrus
    Kabaret Hrabi
    Wojciech Myrczek
    Prisca Agbo
    Zespół Wokalny Colour Voices
    Zespół Wokalny Star¬_si
    Olga Szomańska
    Orkiestra Festiwalowa OF BOW pod dyrekcją Karola Pyki

Koncert poprowadzi Ewa Drzyzga


"Piosenki wiecznie żywe"

Temat tegorocznego koncertu: "Piosenki wiecznie żywe" pozwoli przypomnieć utwory, które często gościły na listach przebojów, które nuciliśmy, słysząc je w radiu. Jak co roku czekają na Państwa niespodzianki.

Ponieważ "Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów" całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii SU w Krakowie celem poprawy diagnostyki i leczenia pacjentów onkologicznych pozostających pod opieką Kliniki. Bilety na koncert można kupić TUTAJ>>>

Źródło: RMF FM

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic