Ed Sheeran zdradził, że jego śpiew doprowadza 9-miesięczną córkę do płaczu

Artysta wraz z żoną Cherry Seaborn przywitali na świecie Lyrę Antarcticę w sierpniu 2020 roku. Szybko okazało się, że ich pierworodna jest bardzo wymagającym słuchaczem. "Nie jest moją największą fanką" - ujawnił 30-letni laureat nagrody Grammy. Dopowiadając wkrótce, że w zasadzie jest to spory eufemizm. Bo córka, gdy tylko usłyszy śpiew ojca, zaczyna natychmiast głośno płakać.

Ed Sheeran zdradził, że jego śpiew doprowadza 9-miesięczną córkę do płaczu
fot.PAP/EPA

Jak poinformował magazyn "People", cieszący się niesłabnącą popularnością piosenkarz, wciąż nie zdobył przychylności słuchaczki, na której zależy mu najbardziej. A chodzi o jego córeczkę, Lyrę. O tym bolesnym paradoksie piosenkarz opowiedział goszcząc w sobotniej audycji Radia 1 w programie Big Weekend w BBC, kiedy to odpowiedział na kilka "trudnych pytań", niektórych swoich młodych fanów. Wtedy to wyznał, że jego 9-miesięczna dziewczynka ma skłonność do wybuchania niekontrolowanym szlochem, gdy tylko on zaczyna śpiewać.

Po chwili namysłu piosenkarz jednak swoją wypowiedź uściślił. "Nie, mam kilka, które ona lubi” - dodał. „Naprawdę lubi „Shape of You”. Brzmienie marimby jest dobre, ale ona nie lubi niczego głośnego” - spuentował swoją opowieść o ojcu niedocenianym przez własną córkę. (PAP Life)