Cyndi Lauper zagra koncert w Polsce w ramach trasy "Girls Just Wanna Have Fun"!

Cyndi Lauper ogłosiła daty brytyjskiej i europejskiej części swojej pożegnalnej trasy Girls Just Wanna Have Fun. Pierwsza od dekady, tak duża trasa koncertowa Lauper (produkowana przez Live Nation) rozpocznie się w Europie w lutym przyszłego roku. Artystka wystąpi w Glasgow, Manchesterze, Londynie, Birmingham i Belfaście, a następnie odwiedzi Budapeszt, Łódź, Pragę, Berlin, Düsseldorf i Paryż. W trakcie trasy Lauper towarzyszyć będą specjalni goście, których nazwiska zostaną podane w późniejszym terminie. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 28 czerwca o godzinie 10:00 czasu lokalnego za pośrednictwem Livenation.co.uk oraz www.livenation.pl.

Cyndi Lauper zagra koncert w Polsce w ramach trasy "Girls Just Wanna Have Fun"!

CYNDI LAUPER OGŁASZA

GIRLS JUST WANNA HAVE FUN

UK & EU FAREWELL TOUR

 

PIERWSZA DUŻA TRASA KONCERTOWA OD PONAD DEKADY

 

21.02.2025 – Atlas Arena, Łódź

 

BILETY W SPRZEDAŻY OGÓLNEJ OD PIĄTKU, 28 CZERWCA, OD GODZ. 10:00 NA LIVENATION.PL

 

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 27 czerwca o godz. 10:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 28 czerwca o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Informacja o koncertach w Europie pojawia się tuż po zapowiedzi północnoamerykańskiej pożegnalnej trasy, ogłoszonej na początku tego miesiąca i po premierze pełnometrażowego filmu dokumentalnego LET THE CANARY SING, który opowiada o niezwykłym życiu i karierze Lauper. Dokument miał swoją premierę we wtorek 4 czerwca wyłącznie na Paramount+ w USA i Kanadzie. Podczas ceremonii w prestiżowym TCL Chinese Theatre w Hollywood w Los Angeles, Lauper została uhonorowana i odcisnęła swoje dłonie – wszystko w ramach świętowania pożegnalnej trasy koncertowej i nowego filmu.

Reżyserowany przez dokumentalistkę i zdobywczynię nagrody Emmy® Alison Ellwood LET THE CANARY SING miał swoją światową premierę na Festiwalu Tribeca 2023. Film wyprodukowany przez Fine Point Films i Sony Music Entertainment we współpracy z Concord Originals opowiada o błyskawicznej drodze Lauper do sławy i jej głębokim wpływie na pokolenia poprzez muzykę, nieustannie ewoluującym stylu punkowym, niezachwianym feminizmie i działalności społecznej. Dokument ten to fascynująca podróż po życiu znanej i pionierskiej artystki, która poprzez swoją twórczość zostawiła niezwykłe dziedzictwo.

Legacy Recordings, dział Sony Music Entertainment, przygotował wydawnictwo muzyczne do filmu dokumentalnego o tym samym tytule. Towarzyszący album LET THE CANARY SING to kolekcja utworów z całej kariery Lauper. Album jest już dostępny na winylu oraz w formie rozszerzonej edycji cyfrowej tutaj.

Pożegnalna trasa Cyndi Lauper jest reżyserowana przez Briana Burke'a. Za projekt i produkcję odpowiadają BrianBurkeCreative i DX7 Design.

GIRLS JUST WANNA HAVE FUN FAREWELL UK & EU TOUR DATES:

Saturday 8th February                        Glasgow, UK                          OVO Hydro

Sunday 9th February                          Manchester, UK                     Co-op Live

Tuesday 11th February                                    London, UK                          The O2

Friday 14th February                          Birmingham, UK                     Resorts World Arena

Sunday 16th February                        Belfast, UK                             SSE Arena

Wednesday 19 February                   Budapest, HG                                    Budapest Sportaréna

Friday 21st February                        Lodz, PL                                Atlas Arena

Sunday 23rd February                        Prague, CR                            O2 Arena

Tuesday 25th February                                   Berlin, GR                              Uber Arena

Wednesday 26th February                 Dusseldorf, GR                      PSD Bank Dome

Friday 28th February                          Paris, FR                                Accor Arena

 

CYNDI LAUPER

Cyndi Lauper jest nagradzaną autorką piosenek i artystką sceniczną, zdobywczynią nagród Grammy, Emmy i Tony, z globalną sprzedażą płyt przekraczającą 50 milionów egzemplarzy. Jej ikoniczny głos, wpływowy punkowy glam i energetyczne koncerty na żywo wyniosły ją na szczyt sławy. Lauper zdobyła nagrodę Grammy dla Najlepszego Nowego Artysty dzięki swojemu pierwszemu albumowi "She's So Unusual" i stała się pierwszą kobietą w historii, która miała cztery utwory z debiutanckiego albumu w pierwszej piątce, w tym jej hymn „Girls Just Want To Have Fun”. Lauper wydała dodatkowo dziesięć albumów studyjnych, zawierających klasyki takie jak: „Time After Time” i „True Colors”, jest członkinią Songwriters Hall of Fame oraz autorką bestsellera NY Times. W 2013 roku Lauper stała się pierwszą solową kobietą, która zdobyła nagrodę za Najlepszy Oryginalny Score (muzyka i teksty) za „Kinky Boots”. Jest także niestrudzoną działaczką społeczną. Od zawsze walczy o słabszych - zwłaszcza o prawa kobiet, osób żyjących z HIV/AIDS oraz o społeczności LGBTQ.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic