Informacje

Sacrum Profanum: rusza sprzedaż biletów na festiwal

Dodano:
Sacrum Profanum: rusza sprzedaż biletów na festiwal

Już 1 listopada startuje 18. edycja festiwalu Sacrum Profanum, która potrwa do 29 listopada. W tym roku impreza, której przyświeca hasło „Młodość”, odbywa się w przestrzeni wirtualnej – na platformie PLAY KRAKÓW. Od dzisiaj ruszają sprzedaż karnetów na cały festiwal oraz biletów na poszczególne wydarzenia, a także proces akredytacyjny.

18. edycja festiwalu to dziewięć premierowych koncertów oraz liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. warsztaty dla dzieci czy Opera dla głuchych Roberta Piotrowicza. Program tegorocznego Sacrum Profanum obejmuje utwory z Polski, Irlandii, Kanady, USA i Australii. Zakup wirtualnych wejściówek na rozpoczynający się 1 listopada festiwal możliwy jest od 20 października 2020 r. na platformie www.playkrakow.com.

Wszystkie wydarzenia towarzyszące są bezpłatne, natomiast wśród koncertów festiwalowych tylko sześć z dziewięciu wymaga zakupu wirtualnego biletu. Ceny za dostęp do koncertu zamykają się w przedziale 10-15 zł. Istnieje również możliwość zakupu karnetu festiwalowego w cenie 45 zł, obejmującego wszystkie nagrania płatne w ramach 18. edycji festiwalu Sacrum Profanum. Możliwość odtworzenia danego koncertu rozpoczyna się w momencie jego premiery na platformie PLAY KRAKÓW i jest dostępna przez 48 godzin od pierwszego uruchomienia nagrania. Sprzedaż biletów oraz karnetów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem platformy www.playkrakow.com.

Festiwal rozpocznie się 1 listopada koncertem Ars Antiqua w wykonaniu Stefana Węgłowskiego. From 1 to 7 to cykl pieśni będących swoistym hołdem dla zmarłej matki kompozytora Doroty Grynczel – nawiązujący do jej twórczości, ale też bolesnych etapów procesu pożegnania wybitnej malarki. Premierowa emisja koncertu (1 listopada, godz. 20.00) będzie dostępna bezpłatnie na platformie PLAY KRAKÓW oraz na antenie i w kanałach cyfrowych Programu Drugiego Polskiego Radia, po premierze zaś materiał trafi do płatnej oferty miejskiej platformy VOD.

Z kolei Kompozycja paragrafowa (8 listopada, godz. 20.00) – koncert, w którym to widzowie zadecydują o tym, jak potoczy się kariera „młodego i dobrze zapowiadającego się kompozytora z Krakowa” – to livestream. Całość materiału dostępna będzie również w późniejszym terminie na platformie PLAY KRAKÓW. • 05:19 Wolfgang Amadeusz Mozart Koncert klarnetowy A-dur KV 622 (1)
 • 05:31 Clannad Robin (The Hooded Man)
 • 05:34 Grzegorz Turnau Historia pewnej podróży
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic