Uniwersum RMF Classic

Słuchaj już w sobotę od 11:00

W RMF Classic startuje nowy program o serialach, który poprowadzi Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, pisarka i dziennikarka, autorka bloga „Zwierz Popkulturalny”. Audycja „Uniwersum RMF Classic” nadawana będzie co tydzień w soboty w godz. 11-13. Każde wydanie programu Katarzyny Czajki-Kominiarczuk to autorski przewodnik po świecie seriali, w którym przedstawi najważniejsze nowości oraz zrecenzuje i poleci najciekawsze produkcje dostępne na platformach streamingowych czy w stacjach telewizyjnych.

W magazynie znajdzie się też miejsce na przypomnienie seriali kultowych, zarówno polskich jak i zagranicznych, a także ciekawostki i anegdoty związane ze znanymi produkcjami, aktorami i twórcami. Całość uzupełni muzyka i piosenki pochodzące z seriali.

Katarzyna Czajka-Kominiarczuk od 2009 roku prowadzi bloga „Zwierz Popkulturalny”, gdzie pisze o filmach, serialach i szeroko rozumianej popkulturze. Jest autorką i współautorką kilku podcastów, m.in. „Jeszcze jedno słowo”; jej teksty publikuje m.in. Polityka.pl. Z wykształcenia jest socjolożką i historyczką, naukowo zajmuje się przede wszystkim kinem w Polsce w 20-leciu międzywojennym.

Programu „Uniwersum RMF Classic” można słuchać na żywo w każdą sobotę na antenie RMF Classic, przez internet na www.rmfclassic.pl i w aplikacji mobilnej rozgłośni, a także odsłuchiwać w formie podcastu na stronie stacji i na portalu RMFon.pl.

Posłuchaj odcinków programu!

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 11

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 10

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 9

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 8

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 7

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 6

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 5

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 4
 

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 3

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 2

posłuchaj Uniwersum RMF Classic odcinek 1

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic