Tatry na Śniadanie

Bywają takie miejsca, do których zawsze się wraca, gdzie nie ważna jest pora roku czy temperatura. Nie ważne jaki wysiłek trzeba włożyć, by tam dotrzeć. Są takie miejsca, do których ciągnie nas ta niewidzialna moc,... magia ... Za każdym razem, gdy schodzę z Tatr w doliny, już chcę tam wracać...by po prostu tam być i czuć, czuć tę magię. To nic, że nie są najwyższe... one są po prostu najpiękniejsze, magiczne i kuszące... Moje Tatry.

Razem z Albinem Marciniakiem z Klubu Podróżników Śródziemie zapraszamy na jesienne ogólnie dostępne szlaki i w ciekawe miejsca w Tatrach. Podpowiadamy także, jak najlepiej przygotować się na górskie wędrówki, jak się zachowywać na szlakach i w schroniskach. Taki górski savoir vivre :)

Posłuchajcie  jak opowiada Albin Marciniak:

3.11 - Tatry zimowe

posłuchaj Tatry zimowe

27.10 - Wąwóz Kraków (Tatry Zachodnie)

posłuchaj Wąwóz Kraków (Tatry Zachodnie)

20.10 - Kasprowy Wierch

posłuchaj Kasprowy Wierch

 

13.10 - Kopieniec Wielki

posłuchaj Kopieniec Wielki

 

6.10 - Dolina Gąsienicowa

posłuchaj Dolina Gąsienicowa

 

29.09 - Tatry: Rusinowa Polana 

posłuchaj Rusinowa Polana

 

22.09 - Tatry Zachodnie : Grześ- Rakoń - Wołowiec

posłuchaj Tatry Zachodnie: Grześ- Rakoń - Wołowiec

 

15.09 - Polana Stoły

posłuchaj Polana Stoły

 

 fot. Albin Marciniak

 

08.09 - Sarnia Skała 

posłuchaj Sarnia Skała

fot. Albin Marciniak


Albin Marciniak

Wieloletni współpracownik redakcji Onet Podróże, pasjonat gór i miłośnik odkrywania ciekawych miejsc dalekich i bliskich. Jest dobrym duchem krakowskiego światka podróżniczego: opiekuje się Klubem Podróżników Śródziemie, organizuje cotygodniowe spotkania, zapoczątkował akcję sprzątania Tatr, a jego ostatnia inicjatywa to stworzenie w Krakowie Alei Podróżników Odkrywców i Zdobywców. Dodatkowo opracował i wydał oryginalne mapy turystyczne polskich zamków i podziemi oraz Orlej Perci.

UWAGA! Mamy dla naszych słuchaczy mapy "Orla Perć: Królowa Tatr - Piękna i Bestia" przygotowane przez Albina Marciniaka! Wszystkich zainteresowanych prosimy o maila na adres redakcja@rmfclassic.pl W tytule proszę napisać: MAPY.

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic