Grupa AD HOC powraca na scenę Teatru VARIETE w nowej odsłonie.

5 marca oraz 5 kwietnia w Krakowskim Teatrze VARIETE będzie można zobaczyć w pełni improwizowane spektakle komediowe „VARIETE’s Impro Show” grupy AD HOC.

Grupa AD HOC powraca na scenę Teatru VARIETE w nowej odsłonie.

Grupa AD HOC powraca na scenę Teatru VARIETE w nowej odsłonie, z cyklem w pełni improwizowanych spektakli komediowych! „VARIETE’s Impro Show” to historie tworzone na oczach publiczności, piosenki które powstają „tu i teraz”, wyzwania rzucane przez widzów i mnóstwo dobrej zabawy. W każdym spektaklu pojawi się gość specjalny – doświadczony improwizator – który postara się po mistrzowsku wybrnąć z każdej sytuacji! W tej roli wystąpią: Szymon Majewski (5 marca) oraz Abelard Giza (5 kwietnia). O oprawę muzyczną spektakli zadba zespół ImproBand. Przed Państwem 90 minut kreatywnej rozrywki, dozwolonej od lat 16-tu! Nie może Was zabraknąć!

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-komediową. Wszystkie spektakle są premierowe, tworzone na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z całego świata. AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych. Pomysłodawcy i organizatorzy największego w Polsce festiwalu improwizacji komediowej „ImproFest”.

Bilety do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej Teatru. Do zobaczenia w VARIETE!

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic