e-Bank Talentów 2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w Polsce programu stypendialnego. e-Bank Talentów 2021 jest to pionierski projekt skierowany do najzdolniejszych młodych artystów od 13 do 22 roku życia z całej Polski. Misją programu jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu kariery.

e-Bank Talentów 2021

W ramach programu każdy z 40 wyłonionych stypendystów otrzyma możliwość indywidualnych lekcji mistrzowskich oraz spotkań z wybitnymi autorytetami z dziedzin pokrewnych - pomocnych w budowaniu kariery. Zajęcia poprowadzą m.in. Adam Sztaba, Jakub Józef Orliński, Krzesimir Dębski, Grupa MoCarta, Marek Sierocki oraz wielu innych.

Podczas II edycji stypendyści dowiedzą się jak zbudować zespół, współpracować z mediami, jak chronić swoje prawo intelektualne - autorskie oraz jak rozpocząć komponowanie muzyki filmowej. Ponadto w ramach programu każdy stypendysta zgłębi tajniki produkcji muzycznej, prezencji medialnej, podstaw improwizacji, PR-u i rozwoju osobistego.

W ramach programu e-Bank Talentów 2021 prowadzimy nabór do klas:
•    akordeonu - Klaudiusz Baran,
•    wiolonczeli - Tomasz Strahl, Jakub Dubik, Marcin Zdunik, Piotr Hausenplas,
•    skrzypiec - Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Jakub Jakowicz,
•    altówki - Katarzyna Budnik,
•    saksofonu - Paweł Gusnar.

Aby wziąć udział w programie należy:
1. Nagrać krótki materiał audio-video prezentujący umiejętności artystyczne.
2. Wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy na www.BankTalentow.com/aplikuj.

Do poprzedniej edycji programu zgłosiło się ponad pół tysiąca osób z całej Polski! Przypominamy, że zgłoszenie i udział w programie są całkowicie darmowe a w przypadku takiej samej punktacji konkursowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Głównymi partnerami programu jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Instytut Muzyki i Tańca. Organizatorem projektu jest Fundacja Master Art.


Aplikacje do programu przyjmowane są do dnia 25 czerwca 2021.