RMF Classic+ i Legimi ponownie łączą swoje siły!

Słuchanie najpiękniejszej muzyki filmowej i czytanie to idealny przepis na czas wolny. To dlatego RMF Classic+ i Legimi ponownie łączą swoje siły. Każdy subskrybent (nowy i obecny) unikatowej platformy radiowej otrzyma bezpłatnie 30-dniowy dostęp do największego w Polsce serwisu udostępniającego ebooki, audiobooki i synchrobooki® w abonamencie. Warto się spieszyć, ponieważ akcja specjalna potrwa tylko do końca lipca!

RMF Classic+ i Legimi ponownie łączą swoje siły!

Po sporym sukcesie pierwszej wspólnej akcji, w czasie której użytkownicy RMF Classic+ mogli bezpłatnie odbierać jedną z kilkunastu książek rekomendowanych przez zespół stacji, unikatowa platforma radiowa RMF Classic+ ponownie łączy swoje siły z Legimi. 

Każda osoba, która w okresie od 3 czerwca do 31 lipca 2022 roku wykupi dostęp do RMF Classic+, otrzyma bezpłatnie dostęp do serwisu Legimi o wartości 44,90 zł. Warto nadmienić, że w ofercie serwisu znajduje się obecnie blisko 140 000 ebooków, audiobooków i synchrobooków®. Obecni subskrybenci również mogą skorzystać z oferty, wchodząc w sekcję Plusomat.

RMF Classic+ to z kolei unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z dodatkowymi korzyściami dla subskrybentów. Użytkownicy otrzymują jeszcze więcej najpiękniejszej muzyki filmowej i klasycznej zamiast reklam, dostęp do podcastów premium, a także możliwość wyboru jednej z czterech równolegle nadawanych audycji, które są prowadzone przez dziennikarzy Grupy RMF (premiery programów od poniedziałku do piątku zawsze od 13.00 do 16.00; powtórki o 20.00).

To jedyna tego typu oferta w Polsce, w której słuchacze sami wybierają audycje dostosowane do ich upodobań i nastroju – do wyboru: programy tylko z muzyką klasyczną, muzyką filmową, piosenkami filmowy, balladami lub główny stream RMF Classic bez bloków reklamowych. Dodatkowo, użytkownicy platformy zyskują możliwość zdobywania atrakcyjnych nagród w Plusomacie – to m.in. bilety na najlepsze w Polsce wydarzenia kulturalne m.in. zaproszenia na koncerty: Harry’ego Stylesa, Coldplay, 2Cellos, a także wejściówki na spektakle teatralne i seanse w kinach w całej Polsce.

Co zrobić, by dołączyć do RMF Classic+ i uzyskać bezpłatnie 30-dniowy dostęp do platformy Legimi?

  1. Wejdź na www.plus.rmfclassic.pl.
  2. Wykup dostęp do platformy RMF Classic+ lub zaloguj się do usługi, jeśli już jesteś subskrybentem.
  3. Kliknij w „Plusomat” w menu na stronie www.plus.rmfclassic.pl.
  4. Napisz nam, gdzie najchętniej czytasz książki i słuchasz RMF Classic. 
  5. Odbierz bezpłatnie 30-dniowy dostęp do Legimi o wartości 44,90 zł.
  6. Słuchaj i czytaj w czasie wolnym!


Czy znasz już RMF Classic+?

To nasza nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów.

RMF Classic+ to pierwsza tego typu platforma w Polsce – sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus i dołącz do tysięcy użytkowników! Wypróbuj przez 30 dni bezpłatnie.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic
Ankieta RMF Classic