Gdzie w Polsce do miasta? Wakacje w RMF Classic z Katarzyną Węgrzyn

Tego lata w RMF Classic blogerka Katarzyna Węgrzyn zabierze nas do największych polskich miast. Lato w mieście? Zdziwisz się, jak wiele w nich atrakcji, o których nie mamy pojęcia.

Gdzie w Polsce do miasta? Wakacje w RMF Classic z Katarzyną Węgrzyn

Nowe odcinki emitowane są w środy w programie Mapa Lata RMF Classic o 18.30

 

Odcinek 1- Białystok 

posłuchaj Odcinek 1- Białystok

 Odcinek 2- Bydgoszcz

posłuchaj Odcinek 2- Bydgoszcz

Odcinek 3- Gdańsk

posłuchaj Odcinek 3- Gdańsk

Odcinek 4- Łódź

posłuchaj Odcinek 4- Łódź

Odcinek 5- Poznań

posłuchaj Odcinek 5- Poznań

Odcinek 6- Kraków

posłuchaj Odcinek 6- Kraków

Odcinek 7- Lublin

posłuchaj Odcinek 7- Lublin

 

Poniższy opis pochodzi od wydawcy:

Znane miasta, jakich nie znacie

Przez lata podróżując po Polsce, odwiedzałam nie tylko kopalnie, góry, zamki czy parki narodowe, ale i nasze największe miasta. Zawsze fascynowała mnie ich historia, nierzadko obejmująca przecież setki lat bardzo skomplikowanych dziejów.

 

Mam wrażenie, że niewiele wiemy o polskich metropoliach. Na weekendowe wypady do miasta, tzw. city breaki, wolimy wybierać europejskie stolice, zapominając, że Kraków, Gdańsk czy Poznań mają do zaoferowania co najmniej tyle samo.

 

Ta książka zawiera ciekawostki i pomysły na wycieczki po największych miastach Polski. Znajdziecie w niej plany z atrakcjami zaznaczonymi tak, by przypadkiem nie przegapić wartych zobaczenia, a leżących koło siebie miejsc. Opisuję nietuzinkowe muzea, parki, punkty widokowe i atrakcje, które warto odwiedzić z dziećmi. Wypisałam w niej też najlepsze restauracje i miejsca noclegowe oraz instaspoty – miejsca, w których naprawdę warto zrobić sobie zdjęcie, jeśli chcecie udostępniać je w mediach społecznościowych. Liczę na to, że to wszystko nie pozwoli wam się nudzić!

 

Mam nadzieję, że dzięki temu, co tu znajdziecie, zechcecie odkryć polskie miasta, a wizyta w nich zmieni wasze myślenie o tym, co ma do zaoferowania nasz kraj.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic