Silne Razem w kinie KinoGram

"TERAPIA DLA PAR" przedpremierowo, 11 lipca br. w kinie KinoGram, w ramach 13. filmowej edycji cyklu SILNE RAZEM!

Silne Razem w kinie KinoGram

Czas na 13. edycję kinogramowej akcji filmowej SILNE RAZEM. Tym razem, na dużym ekranie, przedpremierowo, film, jednego z najbardziej znanych i cenionych hiszpańskich producentów, Gerardo Herrero pt. „Terapia dla par” .  To komediodramat, w którym napięcie rośnie od pierwszej do ostatniej sceny i – jak zaznacza polski dydtrybutor obrazu, Aurora Films – pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”!

W skrócie, film opowiada historię trzech małżeńskich par, które zostają zaproszone przez swoją terapeutkę na spotkanie. Psycholożka sama nie pojawia się na terapii, udziela im jednak szczegółowych instrukcji, co mają robić. Szóstka bohaterów będzie odkrywać tajemnice dotyczące ich związków. Małżonkowie będą musieli przedyskutować kwestie takie jak opieka nad dziećmi, obowiązki domowe, pieniądze, zazdrość i seks. Stopniowo dowiedzą się o sobie kolejnych rzeczy, także tych niewygodnych… Czy ta eksperymentalna sesja terapeutyczna doprowadzi bohaterów filmu do rozwiązań, jakich oczekiwali? Warto sprawdzić! Już 11 lipca, przedpremierowo w ramach kobiecego cyklu SILNE RAZEM!

Po seansie, tradycyjnie, zapraszamy na rozmowę z gośćmi specjalnymi wieczoru.Tym razem będą to: Katarzyna Miller – psycholożka, terapeutka, psychoterapeutka, nauczycielka akademicka oraz dr n. med. Robert Kowalczyk – psycholog, certyfikowany (PTS), seksuolog kliniczny, psychoterapeuta, biegły sądowy i nauczyciel akademicki.

Bilety dostępne na stronie: https://bilety.kinogram.pl/

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic