Zac Efron byłby zaszczycony, mogąc zagrać młodego Matthew Perry'ego w filmie biograficznym o nim

Tuż po tym, jak ujawniono, że nieżyjący już gwiazdor serialu "Przyjaciele" myślał o filmowej autobiografii, a w roli siebie młodego widziałby Zaca Efrona, informację tę skomentował "namaszczony" przez Perry'ego aktor. "Podziwiałem go" - deklaruje w rozmowie z "People" Zac Efron, który właśnie promuje swój najnowszy film "Żelazny pazur" w Dallas. Nie byłoby to ich pierwsze spotkanie, ponieważ panowie grali już wspólnie. Spotkali się na planie komedii "17 Again" z 2009 roku.

Zac Efron byłby zaszczycony, mogąc zagrać młodego Matthew Perry'ego w filmie biograficznym o nim
Zac Efron / EDUARDO LIMA / PAP/EPA

Jak przekazują zagraniczne media, Zac Efron nie miałby nic przeciwko zagraniu tej roli. Mało tego, jak sam powiedział - "jestem zaszczycony, słysząc, że planując ten film pomyślał o mnie". Prócz potwierdzenia, że z chęcią wziąłby udział w takiej produkcji, zaznaczył, że jest zdruzgotany nagłym odejściem swojego byłego mentora.

Jak się bowiem okazuje, to właśnie Matthew Perry nauczył go komediowego stylu grania. "Był moim mentorem i zrobiliśmy razem naprawdę fajny film. To on nauczył mnie wyczucia czasu" - Efron wspominał okres, kiedy grał obok serialowego Chandlera. Co ciekawe, grał właśnie 17-letnią wersję głównego bohatera Mike'a O'Donnella, zaś tego - jak się można domyślić zmarły 28 października Perry. A że współpraca była więcej niż udana, nic dziwnego, że gwiazdor "Przyjaciół" chciał, aby ją powtórzyć.

Film, w którym doszło do spotkania Efrona z Perrym opowiada historię 37-letniego mężczyzny, który jest niezadowolony ze swojego życia, aż dostaje szansę, aby je powtórzyć. Cofa się do okresu, w którym miał lat 17.

Informację o tym, że Perry planował powtórzenie udanej współpracy, przekazała mediom bliska przyjaciółka nieżyjącego gwiazdora, Athenna Crosby, reporterka z branży rozrywkowej. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic