Informacje

Wystawa W dżungli w Agra Art NOVA

Dodano:

Dom Aukcyjny Agra Art jest najstarszym i jednym z największych domów aukcyjnych w Polsce. Do tej pory specjalizował się w organizacji aukcji sztuki dawnej i współczesnej, obecnie otwiera nową galerię. Agra Art NOVA ma być odpowiedzią na rosnące zainteresowanie sztuką młodych artystów i prezentować najciekawsze prace.

Agra Art NOVA zajmie się promocją sztuki aktualnej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. W przestrzeni galerii organizowane będą wystawy i aukcje. W naszej ofercie znajdą się starannie wyselekcjonowane dzieła najlepszych i najciekawszych artystów młodego pokolenia.
 
Działalność nowej galerii zainicjujemy wystawą W dżungli, podczas której odwiedzający będą mogli przenieść się do gorącego lasu tropikalnego, spojrzeć w górę na bujne korony drzew, czy stanąć oko w oko w wielkimi pytonami tygrysimi. Bujne trawy Aleksandry Brodzińskiej, olbrzymie, wijące się węże Zuzi Gaszyńskiej i utkane z liści płótna Natalii Rybki doskonale oddadzą dynamikę i tajemniczość dzikiej natury.
Wystawę W dżungli otworzy kuratorka – Elżbieta Dzikowska – słynna podróżniczka i historyczka sztuki, która przy tej okazji opowie również o swoich podróżach i własnych przeżyciach związanych z dżunglą.
Wernisaż odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 19:00 w Galerii Agra Art Nova przy ul. Wilczej 55/63. Ekspozycję oglądać można od 23 sierpnia do 30 września 2019 roku.

W wystawie biorą udział:
Aleksandra BRODZIŃSKA, Chang BUI, Zuza GASZYŃSKA, Magdalena GIESEK, Kamil JAKÓBCZAK, Zuzanna JANKOWSKA, Bartek JARMOLIŃSKI, Paweł KAŁUŻYŃSKI, Lech KOLASIŃSKI, Juliusz KOSIN, Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA, Katarzyna KUKUŁA, Filip MOSZANT, Agnieszka POTRZEBNICKA, Marta PUCHŁOWSKA, Andrzej ROSZCZAK, Joanna ROSZKOWSKA, Natalia RYBKA, Margarita STASZULONEK, Anna SZCZUREK, Magdalena SZILKE, Monika TALAREK, Agnieszka ZABRODZKA, Agnieszka ZAWISZA

 • 10:27 Antonin Dvorak Humoresque in Gb Major Opus 101 No.7
 • 10:32 Sarah McLachlan Angel
 • 10:36 Nałogowcy
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 303, Sunday, 19 January 2020
 • 1
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 2
  Krzysztof Zalewski
  Kurier
  Kurier
 • 3
  Michał Lorenc
  Bandyta
  Taniec Eleny
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic